Корисна риба для боротьби з високим холестерином
Здоровьеzdorovia.com.ua06 февраля 2021

Корисна риба для боротьби з високим холестерином

Головним фактором ризику появи серцево-судинних захворювань вважається високий рівень холестерину в організмі.

Цей стан, в свою чергу, викликано неправильним харчуванням. Як повідомили фахівці NHS, впоратися з проблемою можна включивши в раціон рибу, замінивши нею червоне і перероблене м'ясо.

Найкраще холестерин знижує жирна риба. До неї відноситься скумбрія, лосось, оселедець, кілька, сардини і форель. Крім того, корисними омега-3 жирними кислотами багаті і деякі молюски, наприклад, кальмари, краби і устриці. Здорова, збалансована дієта повинна включати як мінімум дві порції риби в тиждень, в тому числі одну порцію жирної.

Проте експерти попередили, що зловживати рибою не варто, так як в ній може бути невелика кількість шкідливих речовин, які мають властивість накопичуватися в організмі. З цієї ж причини не рекомендується їсти занадто багато білої риби, в тому числі морського ляща, морського окуня і палтуса.

Раніше повідомлялося, що півсклянки квасолі Пінто в день може знизити рівень загального холестерину і холестерину ліпопротеїнів низької щільності. Вживання цих бобових також стимулює вироблення пропіонату, корисного для серця жирного з'єднання, яке допомагає впоратися з поганим холестерином і і поліпшити артеріальний тиск.

Написать комментарий