Корисні літні ягоди
Здоровьеzdorovia.com.ua05 августа 2020

Корисні літні ягоди

Черешня

Ця ягода містить унікальну речовину - кумарин, який підвищує загальний тонус всього організму. А ось що містяться в черешні каротиноїди і флавоноїди покращують стан судин, зміцнюють і захищають їх, нормалізує процес згортання крові. Черешня - сечогінний продукт, який покращує колір обличчя і прибирає набряки під очима, а в тандемі з клітковиною допомагає налагодити обмін речовин.

Ожина

Ягода, яка містить мало не найдовший список корисних і лікарських речовин. В її складі є такі мінеральні речовини, як мідь, нікель, кобальт, фосфор, магній, залізо та інші мінерали для роботи судин і поліпшення складу крові. Ожина також містить лимонну, винну, яблучну і саліцилову кислоти, дубильні сполуки, амінокислоти, пектини, клітковину, сахарозу і фруктозу.

Смородина

Це найкраща ягода для боротьби з авітамінозом. Містить вітамін С, вітаміни А, Е, вітаміни групи В, мінерали. Вона приводить в тонус організм, очищає кров, розширює судини, покращує апетит, підвищує гемоглобін. Використовується при гастриті, виразці і хворобах кишечника.

Малина

Це дуже смачне ліки і справжня ягода краси! Малина містить унікально велику кількість вітамінів: вітаміни А, С, Е, PP, B2, які відповідають за пружність шкіри і красивий колір обличчя, а також додають ресурси всьому організму. Також вона містить багато міді і фолієвої кислоти, що особливо необхідно вагітним жінкам для розвитку здорової дитини.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлоту живет в своем вымышленном мире. Даже те, кто из отряда грызунов.
ЭТО ЧТО ТО ОСОБЕННОГО
ЖАЛЬ ЧТО ЕВРОПА НЕ УСЛЫШАЛА ЭТОГО ЦЕЦАДЗЕ! ПОЛОВИНА ЕВРОПЫ СО СМЕХУ БЫ ПОМЕРЛА!
эти прай
Дебилы блять
куку
отлично воно мае рацию!
Луна-2
Безграмотными людьми всегда легче управлять А тем более на Украине . где сделали закон про одну "соловьину".Беда в том,, что на мове никто не хочет читать ...Даже щирые украинцы,для которых этот закон и приняли.. Книги на русском- они более богаче выражают мысли автора, более интересны,чем те же книги, тех же авторов, но ...Уже на украинском .Ж Да вот и пример .Лариса Ницов - Для пропаганды своих книжонок -которые никто не читает- она стала ярой патриоткой- кидающейся мелочью в кассиршу, за то, что та ответила на русском. Для чего она кидалась -Ну хотя бы для того, чтобы показать, что она ярая патриотка- пишущая на украинском, и к тому же детская писательница -привлечь внимание к своим книжонкам ...Если бы они хоть совсем немного соответствовали русским книгам - их бы покупали .Так нет, та же книга с одинаковым сюжетом, на украинском, одна сплошная глупость, которую и читать не хочется
мм
ого
КЛЕПТОКРАТИЯ - ВЛАСТЬ ВОРОВ
Клептократия (от др.-греч. «воровать» + «господство, власть»; буквально «власть воров») — правительство, контролируемое мошенниками, использующими преимущества власти для увеличения личного богатства и политического влияния, с помощью расхищения государственных средств, иногда даже без попыток имитации собственно честной службы народу. Для клептократии характерна вертикально интегрированная коррупция.