ЗдоровьеJul 4

Корисні солодощі для дітей

Діти - найбільші ласуни в сім'ї. Але в сучасних солодощах дуже шкідливі склади: ароматизатори, трансжири, консерванти точно не будуть корисними.

nk_hauz/-mdg-jluji-nt6fd3kzz.jpg

Експерти розповіли, які солодощі слід купувати, щоб не нашкодити здоров'ю дітей.

Зефір

З двох років дітям можна давати їсти пастилу і зефір, які містять кальцій, йод, залізо. У таких ласощах немає жирів і вони без проблем перетравлюються. Як загусників використовують корисні речовини: пектин, який допомагає очистити організм від шкідливих речовин, агар-агар і желатин. Найкраще купувати домашній зефір і відмовитися від дешевих мас-маркетних брендів. У них користі мало.

Мармелад

Якщо діти не люблять зефір, то до мармеладу вони найчастіше не залишаються байдужими. У ньому також містяться желатин, агар-агар і пектин. Кращого за все дітям купувати мармелад на основі соку і солодкого сиропу. У ньому немає жирів. Давати його дітям можна з двох років.

Шоколад

Ці ласощі краще почати давати дітям з 4-5 років. Вони будуть корисними для нормальної роботи мозку і під час інтенсивних розумових навантажень. Найкраще купувати дітям темний шоколад, хоча вони його і не дуже люблять. Він добре впливає на нервову систему дитини, знижує стреси, зміцнює імунітет.