Корисні солодощі для дітей
Здоровье04 июля 2021

Корисні солодощі для дітей

Діти - найбільші ласуни в сім'ї. Але в сучасних солодощах дуже шкідливі склади: ароматизатори, трансжири, консерванти точно не будуть корисними.

Експерти розповіли, які солодощі слід купувати, щоб не нашкодити здоров'ю дітей.

Зефір

З двох років дітям можна давати їсти пастилу і зефір, які містять кальцій, йод, залізо. У таких ласощах немає жирів і вони без проблем перетравлюються. Як загусників використовують корисні речовини: пектин, який допомагає очистити організм від шкідливих речовин, агар-агар і желатин. Найкраще купувати домашній зефір і відмовитися від дешевих мас-маркетних брендів. У них користі мало.

Мармелад

Якщо діти не люблять зефір, то до мармеладу вони найчастіше не залишаються байдужими. У ньому також містяться желатин, агар-агар і пектин. Кращого за все дітям купувати мармелад на основі соку і солодкого сиропу. У ньому немає жирів. Давати його дітям можна з двох років.

Шоколад

Ці ласощі краще почати давати дітям з 4-5 років. Вони будуть корисними для нормальної роботи мозку і під час інтенсивних розумових навантажень. Найкраще купувати дітям темний шоколад, хоча вони його і не дуже люблять. Він добре впливає на нервову систему дитини, знижує стреси, зміцнює імунітет.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А при том тогда не вывозили из страны, чуешь разницу?
Отож
Эстонцы не выговаривают Б,Г и Д. Н.п.: "не тай пок" это "не дай Бог". И анекдот. Едет в авто эстонец. Увидал свежую коровью лепешку,остановился и сгреб ее в носовой платок со словами: "приКотится!" Через неделю едет через то же место,выходит из авто и со словами "не приКотилось" вытряхивает лепешку.Вот такой тормозной менталитет
Отож
Давно пора нас рать на МВФ и повернуться к Китаю ради дешевых и главное - без условий кредитов. Так ведь обделались с "Мотор-Сичью". Простит ли Си такую пакость - вот в чем вопрос!
Весёлый Роджер
А при чём тут Россия, Путин и ты ворюга, всЁ со склада пиСдящий та ищащий оправдания своему воровству! Ты опять с вопроса сxoxлил, ТУПОЙ ты свинорылый ворюга-дэбил!
ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА: ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА ВЫРУЧИТ
Неужели украина литве не поможет?
Серж
Скоро территория террора останется сама с собой. СУГС!!!