Корисні та смачні домашні ласощі
Здоровьеzdorovia.com.ua07 ноября 2020

Корисні та смачні домашні ласощі

Яблучне пюре - один з найкращих та найкорисніших рецептів. Його легко приготувати самостійно, при цьому рецептура така, що воно зберігає велику кількість цінних мікроелементів, що містяться в свіжих яблуках.

"Яблука є хорошим джерелом клітковини і антиоксидантів - їхнє споживання покращує здоров'я серця, сприяє схудненню, знижує ризик раку і діабету. Оздоровчими якостями відрізняється і пюре з них", - розповіли експерти.

Корисні властивості десерту:

Забезпечує антиоксидантами. Яблучне пюре містить антиоксиданти - ці фітохімічні речовини захищають клітини організму від окисного стресу, перешкоджають розвитку запалення.

Вітаміном С. Він необхідний для утворення м'язів, кровоносних судин і хрящів, а також використовується організмом у виробництві колагену - білка, що додає шкірі еластичність і гладкість. Крім того, вітамін підтримує засвоєння заліза і прискорює процеси регенерації.

Клітковиною. Її споживання допомагає знизити рівень холестерину в крові. Крім того, розчинні волокна, присутні в яблучному пюре у вигляді пектину, можуть діяти як пребиотик і сприяти здоров'ю травної системи. Це також може бути корисно при лікуванні порушень травлення, закрепів.

Поліфенолами. Дані сполуки допомагають контролювати кров'яний тиск, що знижує ризик серцевих захворювань, інсульту.

Кверцетином. Рослинний пігмент відомий властивістю зміцнювати імунну систему, зменшувати запалення.

Для приготування пюре яблука потрібно відварити, розім'яти і додати в масу дрібку кориці, ванілі або інших спецій за смаком. Фахівці радять не очищати плоди від шкірки - вона містить більше антиоксидантів, флавоноїдів і антоціанів, ніж м'якоть.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
МИНИСТР У НАС В КОМЕ и ЗЕленский
Луна-2 -
Кредит для внутренне -перемещенных лиц..Для чего его выдадут Для того чтобы под шумок о фонде содействия молодежному жилищному строительству- разворовать его .А расплачиваться будем мы с вами ...
Луна-2
Что хорошего ? Негров принимать на свободные от Украинцев территории? Будут как в Европе белым жещинам под юбки смотреть...
В ПОКЕР ИЛИ ДОМИНО
50 на 50 !!! В покер или в домино играть собрались?
-------
Самоизоляция- вы надали людям средства существования на время самоизоляции Вы выдали больничные деньги болеющим людям на лечение ,вообще на жизнь. Или потом больничные когда то выдадут, если они нужны сейчас для лечения.А аптеки взвинтили цены на те самые антикоагулянты наживаются на смертях и болезнях людей.
------
Подвести к кровати трубку подачи кмслорода это не все .Нада чтобы в системе подачи кислорода был кислород бесперебойно. Во время перебоев подачи кислорода погибают люди.Так что степанов лукавит.
--------
За что лечится ,если нет денег из за карантина. Карантин лишает средства на лечение.
Авторские статьи