Корисні три добавки для лікування застуди
Здоровьеzdorovia.com.ua03 декабря 2020

Корисні три добавки для лікування застуди

Використання трьох добавок при застуді допомагає ефективніше лікувати її симптоми і швидше видужувати.

Добавки для лікування застуди

Ехінацея. Добавки пурпурової ехінацеї здатні запобігти виникненню застуди або зменшити тривалість вже наявного захворювання - про це свідчать результати оглядів досліджень, виконаних в 2014 і 2018 роках. Зокрема, профілактичний ефект її прийому проявився при споживанні 2400 мг щодня протягом чотирьох місяців.

Але експерти попереджають: перш ніж починати приймати добавки ехінацеї, необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки рослинний засіб може впливати на засвоєння ліків.

Чорна бузина. Є дані дослідження, які свідчать, що сироп бузини здатний скорочувати тривалість застуди відразу на кілька днів (на чотири). Інше дослідження за участю 64 чоловік показало, що прийом екстракту бузини 175 мг протягом двох днів привів до значного поліпшення симптомів грипу, включаючи лихоманку, головний біль, болі в м'язах і закладеність носа.

Коли необхідно звертатися до лікарів при застуді:

- якщо симптоми не поліпшаться через 3 тижні; - якщо симптоми раптово погіршуються; - якщо виникла задишка і біль в грудях; - якщо є хронічні захворювання - діабет, патології серця, легенів, нирок або неврологічні; - якщо ослаблена імунна система, наприклад, через хіміотерапію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !