Корисні властивості олії гвоздики
Здоровьеzdorovia.com.ua06 декабря 2020

Корисні властивості олії гвоздики

Допомога від проблем травлення. Гвоздична олія відома своєю властивістю приносити полегшення в разі нетравлення, переїдання, болю в животі. Прийом гвоздичної олії, змішаного з теплою водою, може допомагати при шлункових захворюваннях. Також вона корисна як натуральний засіб терапії кислотного рефлюксу і нудоти.

Зменшення тривожності. Фахівці радять використовувати олію гвоздики в обставинах нервового виснаження, викликаного стресом і підвищеною тривогою. Її прийом покращує в організмі контроль рівня стресового гормону кортизолу.

Профілактика діабету. Це захворювання послаблює імунну систему, нападаючи на клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін, в результаті чого ваше тіло залишається без достатньої кількості інсуліну для правильного функціонування. Гвоздична олія корисна для підтримки здорового рівня інсуліну і цукру в крові, воно перешкоджає розвитку гіперглікемії.

Омолодження шкіри. Змішування цієї олії з кремом для шкіри - простий спосіб поліпшити її стан. Це допомагає повернути назад ознаки старіння, вбиває бактерії, що викликають запалення шкіри, і підсилює кровообіг.

Захист для зубів. Бактерицидні властивості і евгенол в гвоздичній олії роблять її ідеальним домашнім засобом для запобігання карієсу і зняття болю в порожнині рота, лікування запалення ясен і виразок у роті. Змішайте кілька крапель олії в склянці теплої води і пийте двічі в день для поліпшення здоров'я, дають пораду фахівці.

Написать комментарий