Корисні властивості ревеню для вашого здоров'я
Здоровьеzdorovia.com.ua19 мая 2020

Корисні властивості ревеню для вашого здоров'я

Ревінь належить до овочів, які дають урожай і стають придатними для вживання одними з перших: уже в травні його молоді черешки соковиті і смачні. Одна з головних причин того, чому ревінь потрібно включати в раціон, - він дуже насичений поживними речовинами, яких потребує наш організм: це вітаміни, антиоксиданти, мінерали, харчові волокна. Також овоч є багатим джерелом вітамінів К і С, кальцію, калію, магнію, білка, марганцю, антіокідантов (таких як лютеїн, зеаксантин, бета-каротин).

Сприяє втрати ваги. Ревінь має низьку калорійність - всього 21 кілокалорії на 100 грамів. Але велика кількість поживних компонентів робить його продуктом, який дає тривале відчуття ситості. Вживаючи ревінь, ви можете зменшити загальну кількість калорій і схуднути.

Знижує ризик серцево-судинних захворювань. Вхідні в його склад магній, калій і харчові волокна покращують провідність судин і кровообіг, допомагають знизити кров'яний тиск, зменшити навантаження на артерії.

Оздоровлює стан шкіри. Наявність антиоксидантів (вітаміни А і С) робить ревінь дуже корисним для шкіри. Ці речовини ефективно покращують захист від шкірних інфекцій.

Оберігає від вікових проблем з очима. Завдяки вітамінам А і С, лютеїну, зеаксантин, ревінь запобігає розвитку дегенерації жовтої плями, катаракти.

Допомагає при діабеті. Овоч містить рапонтіцін, з'єднання, яке допомагає організму контролювати рівень цукру в крові.

Захищає від раку. Багатий вміст антиоксидантів робить ревінь ефективним для захисту клітин від пошкодження вільними радикалами. Високі концентрації цих нестабільних молекул викликають окислювальний стрес, який пов'язаний з виникненням різних патологічних станів, включаючи рак.

Написать комментарий