Корисний напій виявився небезпечним: чого потрібно уникати при артриті
Здоровье26 июня 2021

Корисний напій виявився небезпечним: чого потрібно уникати при артриті

Артрит - це збірне позначення хвороб, що викликають проблеми з суглобами. Одним з методів лікування є лікувальна гімнастика, а також контроль харчування, так як деякі продукти можуть спровокувати запалення. У список заборонених при артриті продуктів увійшов і напій, який багато хто вважає корисним

Корисний напій виявився небезпечним: чого потрібно уникати при артриті

Крім того, цукрозамінники також можуть бути шкідливі. Наприклад, людям з артритом варто уникати аспартама і сукралоза, які містяться в газованих напоях, жувальній гумці, знежирених молочних продуктах і льодяниках без цукру.

Що можна їсти при артриті

Однією дієтою вилікувати артрит, особливо у важких формах, не вийде. Однак за допомогою особливого харчування можна знизити прояви хвороби, повідомляє Express з посиланням на експертів клініки Tristate Arthritis and Rheumatology. Для цього підійде середземноморська дієта, яка включає в себе:

- фрукти; - овочі; - горіхи; - боби; - рибу.

За рахунок високого вмісту омеги-3 в рибі, запальні процеси сповільнюються. Найкраще для отримання достатньої кількості цієї речовини підійдуть лосось, тунець, сардина, оселедець, анчоуси і гребінці. Також корисні будуть і капсули риб'ячого жиру.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..