Здоровьеzdorovia.com.ua6 окт.

Користь алкоголю для людей похилого віку

Всі давно знають про те, що часте вживання алкоголю серйозно шкодить організму і "підриває" здоров'я. Але якщо вживати спиртні напої в помірній кількості, можна поліпшити свої когнітивні функції, особливо літнім людям. Такі висновки зробили американські вчені.

nk_hauz/-mixp9sobpiqzvyio4oi.jpg

Дослідники з'ясували, що після однієї-двох порцій алкоголю, людський мозок починає краще функціонувати. Але важливе значення має якість напою і його кількість. Прийнятною дозою вважається келих вина, шот віскі (або іншого міцного напою) або банку пива (не більше 8 порцій на тиждень для жінок і 15 - для чоловіків).

Старший науковий співробітник Кааріна Ансті розповів, що алкоголь в помірній кількості корисний для літніх людей, тому що покращує їх когнітивні функції, запобігаючи розвитку деменції (захворювання, що викликає погіршення пам'яті і розумових здібностей, - прим. Авт.).

Однак, експерти нагадали, що безпечної дози алкоголю для здоров'я не існує, тому людям з хронічними захворюваннями варто повністю утриматися від вживання спиртних напоїв.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?