Користь від алкоголю
Здоровье13 февраля 2021

Користь від алкоголю

Вчені перерахували 6 фактів, які доводять користь помірного вживання алкогольних напоїв.

Алкоголь може діяти в ролі природного антикоагулянту, перешкоджаючи тромбоутворення. Цією властивістю особливо володіє червоне вино, тому його вживання в адекватних кількостях сприятливо позначається на здоров'я. Дослідження також довело, що алкоголь може підвищити рівень «хорошого» холестерину, впливаючи на працездатність серця.

Любителі вина страждають від застуди набагато рідше, так як воно стимулює імунітет. Любителі червоного вина ризикують захворіти на 60% рідше, а білого на цілих 88%.

Пиво і вино зменшують шанси осісти каменю в нирках на 41% і 31% відповідно.

Помірне вживання алкогольних напоїв «тренує мозок», підтримуючи нервову систему на необхідному рівні. Келих червоного вина в день знижує шанс розвитку деменції та інших когнітивних порушень.

Це ж вино уповільнює зростання ракових клітин простати у чоловіків, помітно знижуючи шанси онкологічного захворювання.

Алкоголь знижує рівень смертності у постраждалих від інфаркту міокарда та інших серцево-судинних захворювань.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....