Коронавірус: фахівці назвали шість звичок, здатних послабити ваш імунітет
Здоровьеwworld.com.ua16 марта 2020

Коронавірус: фахівці назвали шість звичок, здатних послабити ваш імунітет

Для імунітету кожної людини сьогодні настав напружений час – коронавірус перевіряє його на міцність, а деякі звички можуть взагалі вбити імунну систему.

Звички, здатні послабити імунітет, підвищивши загрозу коронавірусу, були названі експертами в журналі Fit for Fun. До їх переліку увійшли наступні обставини.

Нездорове харчування. Звичка їсти картоплю фрі, чіпси, шоколадні цукерки і батончики, фастфуд, жирні продукти готового виробництва сприяють тому, що організм не отримує в потрібній кількості поживні речовини, які зміцнюють імунітет, – вітаміни і мінерали. Відповідно, імунна система слабшає.

Холодні ноги. Лікарі попереджають: фіксуючи охолодження ніг, організм прагне припинити втрату тілом тепла і звужує кровоносні судини. У носі, горлі це погіршує постачання кров’ю слизових оболонок – ті остигають, стають сухими. В такому середовищі вірусам і бактеріям найлегше проникнути в організм. Не допускайте холодних ніг, інакше загроза зараження коронавірусом різко зросте.

Недостача сну. Імунна система проходить «перезавантаження» саме під час сну, його нестача здатна вбити імунітет. Люди з хронічним недосипом швидше підхоплюють віруси, їх організм не здатний в достатній мірі утворювати важливі для імунітету антитіла. Суттєво зменшити загрозу коронавірусу можна, якщо спати не менше 8 годин на день. Спати менше 6 годин категорично не рекомендується.

Куріння. Ця звичка пошкоджує вії в бронхах, які фільтрують «сміття» в легенях. Сигаретний дим допомагає хвороботворним мікроорганізмам проникати всередину.

Стрес. Звичка все драматизувати, переживати з приводу і без здатна вбити здоров’я. Стресовий стан робить природні клітини-кілери (NK-клітини), що захищають організм від вірусів і бактерій, неактивними, також скорочує кількість імунних клітин (моноцитів).

Алкоголь. Краще забути про звичку проводити вечори з келихом вина. Спиртне сприяє загибелі моноцитів, NK-клітин і сприяє розмноженню чужорідних агентів, що пригнічують роботу імунної системи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
----
Можэ тильки одной ляжкой нищебродной?
Весёлый Роджер
Ну так Шмуля отвечай сцыкун пердунистый, за какое же БЫДЛО ваш пастырь держит весь укронарод, если может так НАГЛО ВРАТЬ? Вот данные – «на 01 февраля 2014 рока було на казначейском счету - 4 721,2 млн. грн» и по версии гэтого продажного бывшего зав. отдела пропаганды обкома комсомола – «В начале 2014 года на счете в казначействе было около 100 000 гривен,…» Четыре миллиарда поделить на 100 тыс. – во скик раз вин «ошибся»? Отвечай падла? В СОРОК ТЫСЯЧ раз? Так что же это за быдло у вас выбрало себе таких керивников киздюков? А можэ не вы него выбрали? АСЬ Шмуля пыдарась?!
Елена
Ты врач диагнозы ставить?ха, пшёл.
Луна-2
Ты с большого бодуна не перекидывай Я ненавижу Бандеровцев ...
Луна-2
Ник -Бандера вопрос 0читал ли ты полное сочинение Бандеры ? вот по таким м е л о ч а м и судишь о твоей ориентации
Шерлок Золмс
Но есть у меня подозрения, что это твой кумир, мой недоразвитый друг.
Абрам Авакян
Ото так все добре що головный полицай тепер ватником подрабатывает?