Коронавірус: фахівці назвали шість звичок, здатних послабити ваш імунітет
Здоровьеwworld.com.ua16 марта 2020

Коронавірус: фахівці назвали шість звичок, здатних послабити ваш імунітет

Для імунітету кожної людини сьогодні настав напружений час – коронавірус перевіряє його на міцність, а деякі звички можуть взагалі вбити імунну систему.

Звички, здатні послабити імунітет, підвищивши загрозу коронавірусу, були названі експертами в журналі Fit for Fun. До їх переліку увійшли наступні обставини.

Нездорове харчування. Звичка їсти картоплю фрі, чіпси, шоколадні цукерки і батончики, фастфуд, жирні продукти готового виробництва сприяють тому, що організм не отримує в потрібній кількості поживні речовини, які зміцнюють імунітет, – вітаміни і мінерали. Відповідно, імунна система слабшає.

Холодні ноги. Лікарі попереджають: фіксуючи охолодження ніг, організм прагне припинити втрату тілом тепла і звужує кровоносні судини. У носі, горлі це погіршує постачання кров’ю слизових оболонок – ті остигають, стають сухими. В такому середовищі вірусам і бактеріям найлегше проникнути в організм. Не допускайте холодних ніг, інакше загроза зараження коронавірусом різко зросте.

Недостача сну. Імунна система проходить «перезавантаження» саме під час сну, його нестача здатна вбити імунітет. Люди з хронічним недосипом швидше підхоплюють віруси, їх організм не здатний в достатній мірі утворювати важливі для імунітету антитіла. Суттєво зменшити загрозу коронавірусу можна, якщо спати не менше 8 годин на день. Спати менше 6 годин категорично не рекомендується.

Куріння. Ця звичка пошкоджує вії в бронхах, які фільтрують «сміття» в легенях. Сигаретний дим допомагає хвороботворним мікроорганізмам проникати всередину.

Стрес. Звичка все драматизувати, переживати з приводу і без здатна вбити здоров’я. Стресовий стан робить природні клітини-кілери (NK-клітини), що захищають організм від вірусів і бактерій, неактивними, також скорочує кількість імунних клітин (моноцитів).

Алкоголь. Краще забути про звичку проводити вечори з келихом вина. Спиртне сприяє загибелі моноцитів, NK-клітин і сприяє розмноженню чужорідних агентів, що пригнічують роботу імунної системи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошла Америка,она думает о высокой цене на нефть из которой верстается российский бюджет,так видите господа хорошие, Америка заботится о наполнении российской экономики деньгами и в итоге уровня жизни населения России.Слава Америке! Украине слава!Роджеру дополнительно флакон "Красной шапочки".
Елена
Пока больше двух не собираться, никаких стройных колон и дружных рядов, карантин.ха.За несоблюдение правил карантина предусмотрено наказание.Роджера это тоже касается,хотя кто с ним будет ходить, только попрошайки,ха.
Елена
Видать все места хазара исцеловал, исследователь экспериментатор тот князь был ещё тот,как Роджер к современному властелину земли русской,ха .
гость
Горестно - ты раньше писал... Что, новые слова в лексиконе правились? Вот так да!
гость
С америкосами мх же методами... Забавно... Сдрейфили, однако...
Макс
Как волка не корми, а он все в лес поглядывает!!!!
Кот Матроскин
"Куда хазара не целуй - везде жопа". Князь Святослав