Косметологи рекомендували кращий вік для проколювання вушок
Здоровьеdobryjlikar.com25 сентября 2016

Косметологи рекомендували кращий вік для проколювання вушок

Наші бабці були б у шоці -- сьогодні вушка проколюють навіть немовлятам. Нерідко красуню приносять на цю процедуру ще у пелюшках. Чи не зарано? -- Колись не радили проколювати вушка ранiше, нiж у три рочки -- саме до цього вiку формуються хрящі вушної раковини. Тепер це роблять ледве не з народження. А коли це робити таки краще і правильніше? -- Я можу підтвердити з практики, що дедалі частіше батьки приносять дівчат віком до року. Кажуть -- дитина не запам'ятає болю, -- каже Жанна Приходько, лікар-дерматолог-косметолог вищої категорії. -- Проте я вважаю, що це все-таки зарано. З медичного погляду, не варто проколювати вушка дітям до трьох років. Це пов'язано з будовою вуха -- до цього часу відбувається процес формування вушних хрящів. Крім того, у мочках вух сконцентрована велика кількість біологічно активних точок, які пов'язані з іншими органами. Що менша мочка, то вищий ризик потрапити в таку точку і нашкодити. Врешті, зважайте, що маленька дитина може випадково смикнути за кульчик, що викличе больові відчуття чи навіть порве мочку вуха, а також занести інфекцію у ранку, яка ще тільки гоїться. Крім того, смикнути за гарний блискучий кульчик можуть інші діти. Тому краще проколювати вушка після досягнення дитиною трирічного віку. Але є й верхні межа -- бажано зробити це до 11 років, адже пізніше зростає ризик утворення колоїдних рубця на місці проколу ("гульки" всередини мочки). -- Чи є якісь протипокази до проколювання? -- В день процедури дитина має бути абсолютно здорова -- якщо вона застуджена, має вірусну інфекцію, рана може запалюватися та довше гоїтися. Протипоказами до проколювання може бути діабет та патології згортання крові. Обережно слід бути й тим, у кого є алергія на метали. І, звісно, проколювати вуха треба у медичному центрі або косметологічному кабінеті, де дотримуються принципів стерильності, а робити це має людина з медичною освітою. Не намагайтеся проколоти вуха у домашнiх умовах, адже це загрожує рiзноманiтними усладненнями. Для проколу використовують спеціальний "пiстолет", який швидко та безболiсно зробить прокол. До того ж, завдяки "пiстолету" у щойно пробиту дiрочку вставляється кульчик-цвяшок iз спецiального металу, який використовується у хiрургiї, що не викликає подразнень та сприяє кращому загоюванню. Такi медичнi кульчики треба носити не менше мiсяця, а краще -- усi три, i лише потiм одягнути свої кульчики. -- Як доглядати за вухом пiсля проколу? -- Є спецiальнi неспиртовi антисептичнi розчини, якими треба обробляти мiсце проколу. Якщо ранка болить, набрякає, нагноюється -- зверніться до лікаря. Можливо, потрібні додатковi антибактерiальнi розчини чи мазi. Коли змінюєте "тренувальні" кульчики на інші, найкраще брати золоті сережки -- цей метал не викликає подразнень. На другому місці -- срібло. І лише потім іде звичайна біжутерія, яку можна вдягати не ранiше, нiж за три мiсяцi пiсля поколювання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Медбро
Врачей материально заинтересовали в приписках о коронавирусе.
Минчане
В Беларуси новые правила : при виде мусора каждый обязан нагнуться,снять штаны и раздвинуть булки.
Пубертат
Это у вас в кыйиви гдержавовсмартфоне а на местах оттоманско-австрийско-российская сонная империя.
Мид
Все должны Украине-она никому ничего не должна. Вот это позиция.
гость
разница в коммерческой стоимости индийской, китайской, европейской и российской вакцины в баксах: астразенека - 2$ по Европе без доставки, индийская 5$ самовывоз, джонсон^2 - 20$ c доставкой, российская 20$ без транспортных расходов, китайская 29$ с гумм.доставкой, пфайзер 39$ полный фарш, модерна 40$ без доставки или 70$ всё включено. Есть ещё супер вакцина из Тайваня от Медиген ценой от 100$ и выше, - но там учёные упёрлись в золотистых хомячков, у которых оказалась зверская восприимчивость к ковиду и какая-то неправильная иммунная реакция на вакцину. Поэтому, все стобаксовые вакцины Медигена уходят в хомячков, а не для людей. Аж завидно.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
а почему унажают урсулу. гендерное равенство а тут крику что кому-то не уступили место??? что гендерное равенсво хорошо пока собственную жопу не усадила и ту вспомнили что она женщина)))) равенство так равенство а то стуло не дали это трагедия а двери придержали это сексизм. как говорят за что боролись на то и напоролись, кушайте не обожритесь.
е
Рада в полном составе с президентом и его семейством во главе пусть идет воюет... Им полезно для здоровья в отличии от остального населения, кроме Елены, ей в радость будет во славу Америки сдохнуть...