Здоровьеnewsyou.infoSep 10

Лікар назвала небезпечні наслідки стрибків на батуті

За словами експерта, стрибаючи на батуті, можна отримати серйозні травми. Це пов’язано з тим, що будь-який стрибок — це удари по суглобах. Починаючи з колін, вплив переходить на таз, а потім і удар припадає на хребет. Особливо це стосується дітей, які не навчені правильної техніки стрибка.

nk_hauz/dIR2vOInR.jpeg

Результати такої розваги мало помітні в дитячому віці, але дають про себе знати під час дорослішання. Серед них ушкодження різних відділів хребта, колінних суглобів, м’язів і зв’язок. І це без урахування високого ризику ударів, переломів і вибитих зубів.

Крім того, за словами лікаря, в процесі стрибка можуть дати про себе знати патології, про які навіть не відомо ні дитині, ні батькам.

«Якщо у дитини є порушення з боку системи кровообігу, про які він може не знати, то в момент ударного навантаження може статися розрив судини або відрив тромбу, а це загрожує найнебезпечнішими ускладненнями аж до летального результату. Іноді є внутрішні хвороби, про існування яких батьки дитини і не підозрюють. Вони можуть дебютувати саме на батуті», — попереджає фахівець.

💬 Последние комментарии
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать