Здоровьеukrhealth.net26 февр.

Лікарі назвали найнебезпечніші продукти харчування

Злоякісні пухлини можуть виникнути через харчування. Про яку їжу йде мова, ми розповімо в нашому матеріалі.

Каліфорнійські вчені у своєму останньому дослідженні довели, що висока концентрація поганого холестерину в судинах людини може призвести до розвитку ракових пухлин навіть у молодих людей. Дослідники з’ясували, що найшвидше розвиваються злоякісні новоутворення в тканинах кишечника. Виявилося, що рак радше за все вражає м’які тканини. У тому випадку, якщо в крові багато холестерину, то ризик появи пухлини зростає в 100 разів. Американські вчені змогли довести це на підставі результатів дослідів, які вони проводили на лабораторних гризунах.

В організм мишей фахівці вводили препарат, який містить мутований штучним шляхом ген, який кодує фермент Lрсаt3. А той, у свою чергу, відповідає за синтез речовин для мембран клітин. В умовах, коли в організмі мишей підвищується рівень холестерину, товщина клітинних мембран стає більше. А після цього ще й стовбурові клітини починають скажено ділитися. Всі ці фактори врешті-решт призводять до того, що тканини кишечника вражають ракові клітини. В даний час онкологи продовжують свої дослідження. Вчені збираються з’ясувати, наскільки підвищений холестерин впливає на появу інших видів раку. Таким чином, лікарі рекомендують менше вживати в їжу яловичі і свинячі мізки, нирки, печінку, свинячі рульки, сирокопчену ковбасу, сардельки, жирні сири, топлене вершкове масло, жирний сир, яйця.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!