Лікарі назвали продукт, який руйнує нирки
Здоровье7 дней назад

Лікарі назвали продукт, який руйнує нирки

Лікарі розповіли всі позитивні і негативні сторони такого продукту як кисломолочний сир.

На просторах інтернету можна знайти тонну інформації про корисність продуктів. На сьогоднішній день не важко скласти собі, на перший погляд, правильний раціон з корисних продуктів, які повинні працювати на благо вашого здоров'я. Серед таких корисних продуктів в першу чергу бувають, як правило, овочі і фрукти. Потім позиції займають молочні продукти, які все так люблять з дитинства.

І дійсно, ці продукти мають колосальну кількість корисних елементів, які добре засвоюються організмом. Але ось чи дійсно ваш щоденний раціон буде настільки корисним, наскільки здається. Справа в тому, що багато продуктів мають свої застереження для деяких груп осіб, не кажучи вже про комбінаціях, які можуть принести фатальної шкоди. Таким чином, варто розуміти, що по-справжньому корисний і якісний раціон може скласти лише кваліфікований дієтолог. У цій статті ми поговоримо про таку позицію в раціоні як сир, який на перший погляд здається серйозним джерелом кальцію і несе лише ряд переваг.

Даний кисломолочний продукт не може вважатися на сто відсотків безпечним. Причиною цього є цілий ряд факторів, які і можуть позначитися на його корисності. Не дивлячись на те, що його часто радять до вживання як дорослим, так і дітям, він має велику варіацію взаємодії з іншими продуктами, що не завжди закінчується хорошим результатом. Насправді ж, сир може прекрасно сприяти поширенню кишкової палички. Таким чином, до його покупці потрібно підходити з великою обережністю. Особливо це стосується покупок з рук або ж фермерів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не достойны,Роджер плохой, поганец он,а я маладая и красивая Леночка, умница и честность мой принцип,а Украина идёт в Европу!Слава Украине!
Масик
Ну да, главное, чтобы в итоге не получилось как обычно: хитрый хохол был настолько хитрым, что сам себя перехитрил...
Елена
Ты ответишь на поставленный вопрос.
Елена
Тут Остапа понесло, козлоослик ты совсем с ума сошёл, всё до кучи.
кипчак
Нам недавно приводили пример святителя Луки, отсидевшего в лагерях, глодавшего, холодавшего, но не утратившего веру и твердость духа, помогавшего тяжело раненным. Остается понять в чем сила подобных героев и все будут счастливы. А если предел мечтаний домик, машина, яхта, самолет, то в момент когда эти предметы исчезают, исчезает и смысл жизни.
Весёлый Роджер
Ты прав и не прав одновременно! Если бы нас тут было только двое или я бы мог заблокировать его брехню для всех и поисковиков, а так не забывай, что эту страницу читает огромное количество людей, и увы, в своей в массе не сильно образованных. Ведь Шмуля знает это и вбрасывает всякую херню и про ёжиков и про Амэрику допомогающую. Селюки не будут это перепроверять. Это МАСС МЕДИЯ - а не столик в пивном баре, где можно отсесть или кружкой заехать в рожу старому брехуну продажному. И не забывай, про цитирование страниц поисковиками. Объяснять надо что это?
Весёлый Роджер
Ой, так я не понял! А где же пропахандон Шмуля с Амэрыкой, що допомогает продажной Украине, 3.14здующей в пропасть, за которой видна надпись Эуропа? Ой, що робиться, так у него язык у дупе пропахандоновской потерявся! Методичка не пришла! Брехать нечего! Ну так шо там Шмуля, расскажи о высокотехлогичной Эуропе и отсталой орде Рашке бензоколонке, где, кстати, уже сделал бильше ПИЛ МУЛЬОНА тестов! Поновлю, бо щирые xoxлы дюже туповатые на голову, АЛЛЕ!!! БИЛЬШЕ 500 000 ТЕСТОВ вже зроблено у клятой России! Ось воно як! Вы там от зависти Сало не уроните!