Здоровьеukrhealth.net2 нояб.

Лікарі перерахували способи зняти стрес за п’ять хвилин

На тлі пандемії коронавірусу кількість факторів стресу значно збільшилася: потік поганих новин, віддалена робота, дистанційне навчання дітей у школі. Лікарі пояснили, як відновити спокій за п’ять хвилин і менше.

nk_hauz/-ml4qpnc3uwo5cycr6tt.jpg

В першу чергу медики радять виконати вправу на дихання. Слід встановити таймер на три хвилини і зосередитися на своєму диханні. Фахівці пояснюють, що потрібно повільно зробити глибокий вдих через ніс, дорахувати до п’яти, потім поступово видихнути.

Іншим дієвим способом доктора назвали відпочинок від телефону. Варто відключити повідомлення і прибрати пристрій в ящик або інше місце, де ви не будете його бачити. Крім того, зняти стрес допоможе чашка гарячого чаю, вважають експерти. Краще, якщо він буде без кофеїну. Поки ви п’єте чай, рекомендується не відволікатися на інші заняття, зосередитися на смаку і температурі напою.

Боротися зі стресом здатна і медитація, відзначають лікарі. За їхніми словами, варто завантажити одне з навчальних додатків на смартфон, які розкажуть, як використовувати техніку протягом п’яти хвилин. Також розслабитися допоможе спокійна і улюблена пісня або коротка прогулянка.

💬 Последние комментарии
Елена
Победить нацизм можно, нельзя искоренить,я за это писала.,кто будет воспитывать? роджеры?а какие у них лозунги?живи сегодня, отрывайся,нет денег возьми кредит,это ведь так воспитываются новые поколения,вот благодаря этим роджерам.
Елена
Не родственников не трогать
Елена
Как ты яхту назовёшь,так она и поплывет.
Луна -2
Нет не правда твоя... Нацизм можно победить, воспитывая в себе, в своей стране - интернационализм , где все нации равны . и по убеждению и по идеологии .На одну силу ставку делать нельзя иначе проиграешь . .Да пусть будет один государственный язык - (в идеале их должно быть несколько, если как в Швейцарии, на которую, вы якобы равняетесь) но нельзя забывать и другие языки надо давать им развиваться.
Луна -2
шо в лоб ,шо по лбу,,,-разницы никакой нет .
Прикольно
)))
Луна -2
Вот интересно, а про отхожие места в Европе никто не пишет -А ведь в России и были отхожие места, и были бани -Вообще -то русские самые чистоплотные люди,по сравнению с европейцами .Да, обыкновенные бани - где хлестали тебя веником , и омывали свежей водой,Где -то читала, что французы создали ароматы (духи),для того чтобы прикрывать свои запахи немытого тела...Во Франции 16 века в Лувре дамы обязательно вляпывались , простите меня за подробности, в обыкновенное гуано - поэтому маркиза де Помпадур, фаворитка короля, ввела в моду высокие каблуки.И эти европейцы учат нас жизни...