Лікарі перерахували способи зняти стрес за п’ять хвилин
Здоровьеukrhealth.net02 ноября 2020

Лікарі перерахували способи зняти стрес за п’ять хвилин

На тлі пандемії коронавірусу кількість факторів стресу значно збільшилася: потік поганих новин, віддалена робота, дистанційне навчання дітей у школі. Лікарі пояснили, як відновити спокій за п’ять хвилин і менше.

В першу чергу медики радять виконати вправу на дихання. Слід встановити таймер на три хвилини і зосередитися на своєму диханні. Фахівці пояснюють, що потрібно повільно зробити глибокий вдих через ніс, дорахувати до п’яти, потім поступово видихнути.

Іншим дієвим способом доктора назвали відпочинок від телефону. Варто відключити повідомлення і прибрати пристрій в ящик або інше місце, де ви не будете його бачити. Крім того, зняти стрес допоможе чашка гарячого чаю, вважають експерти. Краще, якщо він буде без кофеїну. Поки ви п’єте чай, рекомендується не відволікатися на інші заняття, зосередитися на смаку і температурі напою.

Боротися зі стресом здатна і медитація, відзначають лікарі. За їхніми словами, варто завантажити одне з навчальних додатків на смартфон, які розкажуть, як використовувати техніку протягом п’яти хвилин. Також розслабитися допоможе спокійна і улюблена пісня або коротка прогулянка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.