Лікарі пояснили, як виявити перші ознаки артриту по очах
Здоровьеukrhealth.net03 апреля 2021

Лікарі пояснили, як виявити перші ознаки артриту по очах

У такого поширеного захворювання як артрит крім загальновідомих симптомів – болі в суглобах, їх запалення – є і такі, про які мало хто знає. Британські медики відзначили, що деякі види артриту можна розпізнати по змінах в очах.

Як пояснює The Express, запальні процеси впливають на колаген – головний компонент сполучної тканини. Тому ревматоїдний артрит може позначатися на склері і рогівці, які перш за все з колагену і складаються. Це може проявлятися, наприклад, через так званий синдром сухого ока. На нього можуть вказувати наступні ознаки:

  • сухість очей;
  • розмитий зір;
  • почуття, ніби в оці чужорідне тіло.

Що стосується самого ревматоїдного артриту, то, як кажуть медики, звичайне такі проблеми зі здоров’ям починаються у віці 40-50 років. Причому жінки в три рази більш схильні до подібного захворювання. Рання діагностика дозволяє попередити розвиток хворобливих симптомів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
наблюдатель
Участники интер-портала НК, а с чем находимся в Новом Году - 2021 ? С ложью, руганью, обзыванием, матюками? Всё это не может и не должно быть от нас с вами в наших отзывах на различные публикации. ... кто-то здесь: "сохранил в таком возрасте младенческую ясность ума?" Комментирующие, делаем записи на публикации, а также отчасти смягчённо поправляем другого комментирующего. Но не надо выяснять отношения между собой. Правильное суждение принимайте, не отрицая. Каждый по своему имеет за собой вину. А самое главное, тому кто умнее среди нас, комментирующих, пора выходит в НК с постоянным обзором на публикации и комментарии.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
А гадкое дело на виду...
Гость
..фу... физиономия... не только не к ночи и только не весенним дням...
Гость
..фу... физиономия... не только не к ночи и только не весенним дням...
Гость
И если поживём...
Гость
И такое бывает.