Здоровьеwworld.com.uaFeb 24

Лікарі розповіли про симптоми утворення тромбу

Флеболог Сергій Чубченко нагадав, що поява тромбу в венах – смертельно небезпечний стан.

nk_hauz/-m09l9oqejsmfp79alz9.jpg

Якщо великий тромб потрапить в легені і закупорить легеневу артерію, загибель може наступити через кілька секунд, – розповів медик.

Проявлятися цей стан може по-різному – від набряку і болю до повної відсутності скарг, тому при найменшій підозрі на венозний тромбоз слід негайно звернутися до лікаря.

Факторів ризику утворення тромбів кілька, зазначив фахівець. Це, в тому числі, зайва маса тіла, гіподинамія, генетична схильність, онкологія.

Лікарі відзначають, що є кілька ознак поганого кровообігу, які повинні насторожити. Це оніміння і поколювання кінцівок, дискомфорт в ногах при ходьбі, опухлі щиколотки, постійна втома, блідість.

Більше за інших уразливими до тромбоутворення вважаються люди, які страждають на діабет та ожиріння. Утворення згустків крові також може бути викликано сидячим способом життя: кров накопичується в ногах, і в глибоких венах може розвинутися тромб.

Як розпізнати тромби? Є кілька сучасних видів діагностики судинних захворювань. Так, ультразвукове дуплексне сканування, в ході якого вимірюється діаметр вени і визначається швидкість кровотоку. Іноді на ультразвуку можна побачити сам тромб.

При флебографії в вену вводять контрастну речовину, що дозволяє на рентгенівському знімку побачити будову вени і визначити наявність в ній тромбу. Ангіографія рекомендується для діагностики тромбів в судинах головного мозку та судин нижніх кінцівок.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?
Весёлый Роджер
У тебя вора-несуна, конечно длинные. Столько напиСдил, вся хата в барахле никому не нужном. Что ты там про б/у кальсоны писал? Кому предлагал?