Здоровьеwworld.com.ua24 февр.

Лікарі розповіли про симптоми утворення тромбу

Флеболог Сергій Чубченко нагадав, що поява тромбу в венах – смертельно небезпечний стан.

nk_hauz/-m09l9oqejsmfp79alz9.jpg

Якщо великий тромб потрапить в легені і закупорить легеневу артерію, загибель може наступити через кілька секунд, – розповів медик.

Проявлятися цей стан може по-різному – від набряку і болю до повної відсутності скарг, тому при найменшій підозрі на венозний тромбоз слід негайно звернутися до лікаря.

Факторів ризику утворення тромбів кілька, зазначив фахівець. Це, в тому числі, зайва маса тіла, гіподинамія, генетична схильність, онкологія.

Лікарі відзначають, що є кілька ознак поганого кровообігу, які повинні насторожити. Це оніміння і поколювання кінцівок, дискомфорт в ногах при ходьбі, опухлі щиколотки, постійна втома, блідість.

Більше за інших уразливими до тромбоутворення вважаються люди, які страждають на діабет та ожиріння. Утворення згустків крові також може бути викликано сидячим способом життя: кров накопичується в ногах, і в глибоких венах може розвинутися тромб.

Як розпізнати тромби? Є кілька сучасних видів діагностики судинних захворювань. Так, ультразвукове дуплексне сканування, в ході якого вимірюється діаметр вени і визначається швидкість кровотоку. Іноді на ультразвуку можна побачити сам тромб.

При флебографії в вену вводять контрастну речовину, що дозволяє на рентгенівському знімку побачити будову вени і визначити наявність в ній тромбу. Ангіографія рекомендується для діагностики тромбів в судинах головного мозку та судин нижніх кінцівок.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!