Лікарські трави, які можуть нашкодити здоров'ю
Здоровьеzdorovia.com.ua13 февраля 2021

Лікарські трави, які можуть нашкодити здоров'ю

Мелісса лимонна

Настій на цю рослину дозволяє зменшити тривожність, поліпшити пам'ять, концентрацію і працездатність. Однак занадто часте вживання меліси призводить до накопичення в організмі токсичної речовини - цитраля. Два-три тижні регулярного вживання мелісового настою призведе до появи тяжкості, сонливості і загальмованості, головних болів і тиску в скроневій області.

Ромашка аптечна

Ця рослина використовується в якості заспокійливого і знеболюючого. Також вона має жовчогінну та протизапальну дію. Однак ромашка протипоказана вагітним і годуючим жінкам, а також під час місячних через те, що вона має властивість розслабляти гладку мускулатуру. Крім того, ромашка перешкоджає всмоктуванню заліза в кров, що при частому вживанні може привести до дефіциту заліза в організмі. М'ята перцева

М'яту часто використовують в кулінарії або при лікуванні простудних захворювань. Але не варто забувати, що до складу м'яти входить ментол, який знижує інтенсивність серцебиття і пригнічує дихальний центр. Особливо не рекомендується зловживати м'ятою тим, хто страждає від астми або брадикардії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Лейба Мойшович
Щеня вмэрлу уже 30 лет пихают то сзади,то спереди,привыкла уже.
Ост
КРАСАВЧИК
Небрит
Судя по всему колониальные богатства заканчиваются
Неуч
Насчёт люблинского треугольника, учите историю. Просто новое княжество. Хорошо забытое старое. Вот только Украинские земли опять в подчинении, опять у тех же. Ох и достижение.
3020
Для того, чтобы была честная цена на газ, надо убрать барыг-посредников и все. Укргаздобыча продает газ Нафтогазу по 1400 грн. Тоесть максимальная цена к оплате населению должна быть с учётом всех накруток 2500 грн.
Елена
Спасибо,я думала это жена Чингачгука,хе
Елена
Луночка, всё таки шуток я вижу вы как и Е не понимаете совсем,я же много раз писала,что в моих комментариях минимум 80% это стёб, минимум,а вы так ничего и не поняли,Ера ,тоже десятый раз пишу, прекрасно это понимает,вы нет,жаль,а Роджер мерзавец.