Здоровьеnashamama.comApr 8

Ліки від діабету для терапії генетичної хвороби

рупа британських дослідників виявила, що метформін, препарат, що часто використовують для лікування діабету 2 типу, може успішно зменшити симптоми, пов'язані з комплексом туберозного склерозу (TSC), рідкісного генетичного захворювання.

nk_hauz/-mx2b2pbr_18oa_bws7s.jpg

У дослідження набрали 51 пацієнта з TSC, яким випадковим чином призначили плацебо або метформін на рік в дозуванні, що дорівнює тій, що призначається при діабеті 2 типу. TSC - це генетичне захворювання, що характеризується розвитком доброякісних пухлин через втрату інгібіторної регуляції внутрішньоклітинного шляху зростання mTOR.

Протягом усього дослідження група вчених хотіла з'ясувати, чи може метформін, який пригнічує шлях mTOR, обмежувати зростання пухлини і епілепсію, пов'язану з TSC. У всіх пацієнтів, які брали участь в дослідженні, були пухлини нирок. З 51 учасника, 27 пацієнтів мали пухлини головного мозку, а у 21 людини були часті напади епілепсії.

Протягом року команда виявила зменшення пухлин мозку на 21% у тих, хто приймав метформін, в порівнянні зі збільшенням об'єму пухлини на 3% у тих, хто приймав плацебо. У пацієнтів з епілепсією, які приймають метформін, частота нападів знизилася на 44%, в порівнянні з падінням всього на 3% для тих, хто приймав плацебо

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!