Ліки від діабету для терапії генетичної хвороби
Здоровьеnashamama.com08 апреля 2021

Ліки від діабету для терапії генетичної хвороби

рупа британських дослідників виявила, що метформін, препарат, що часто використовують для лікування діабету 2 типу, може успішно зменшити симптоми, пов'язані з комплексом туберозного склерозу (TSC), рідкісного генетичного захворювання.

У дослідження набрали 51 пацієнта з TSC, яким випадковим чином призначили плацебо або метформін на рік в дозуванні, що дорівнює тій, що призначається при діабеті 2 типу. TSC - це генетичне захворювання, що характеризується розвитком доброякісних пухлин через втрату інгібіторної регуляції внутрішньоклітинного шляху зростання mTOR.

Протягом усього дослідження група вчених хотіла з'ясувати, чи може метформін, який пригнічує шлях mTOR, обмежувати зростання пухлини і епілепсію, пов'язану з TSC. У всіх пацієнтів, які брали участь в дослідженні, були пухлини нирок. З 51 учасника, 27 пацієнтів мали пухлини головного мозку, а у 21 людини були часті напади епілепсії.

Протягом року команда виявила зменшення пухлин мозку на 21% у тих, хто приймав метформін, в порівнянні зі збільшенням об'єму пухлини на 3% у тих, хто приймав плацебо. У пацієнтів з епілепсією, які приймають метформін, частота нападів знизилася на 44%, в порівнянні з падінням всього на 3% для тих, хто приймав плацебо

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ох
Смешно. Сделать Китай мировой фабрикой - а потом фабрику обложить налогом на очистку климата. Постараюсь напомнить: 2 место США -4964,7 млн./т (СО2) при том что нет практически производств. 17,3 процента. мировых загрязнений пластиком планеты. Ребята - наладьте у себя работу а потом лезьте ко всем остальным. Керри - заработал на теме климата -- уже порядка 3-5 млрд долларов. Да он точно за климат. Они вообще все там климатичные. А ха ха ха ха
Уф
Это даже смешно. Мы патроны не делаем. А те производства что есть. Латунь покупают. капсули покупают, порох покупают. Слава богу Свинец пока не покупают. Восстановим - а ха ха ха. Умора. Страну 30 лет восстанавливают ничего не осталось.
Ух
Вот и пусть пьют. Разлейте Японцам по бутылочке.
Мусорка
Вообще такой тупой сериал. Блин где нормальное кино?
Старый хрен
"солидраность с Киевом и союзниками по НАТО"
SARS-CoV-2
..."Существуют обоснованные подозрения, что агенты российской спецслужбы "...,чешские бляди пусть Zyklon-B прививаются.
е
в Европу говорите идем..ну-ну...