Здоровьеgreenpost.ua26 сент.

Лише один продукт може захистити серце та судини

На відміну від солодких сортів шоколаду, чорний шоколад містить більше какао, яке є одним з найбагатших джерел корисних для здоров'я сполук, які називаються поліфенолами. Але це не єдина перевага темного шоколаду. У дослідженні, опублікованому в European Journal of Preventive Cardiology, йдеться про те, що вживання шоколаду хоча б раз в тиждень допомагає знизити ризик хвороб серця. Але за умови, що людина буде додержуватися: правильного харчування, дуже помірного вживання алкоголю та відмовиться від паління.

nk_hauz/-mi8kt7ze5t1ekcd9di7.jpg

Темний шоколад і чисте какао багаті певним типом флавоноїдів, які називаються флавонолами. Крім антиоксидантних властивостей, які захищають від пошкодження клітин вільними радикалами й запобігають запаленню, флавоноли також знижують кров'яний тиск, покращують приплив крові до мозку і серця і зменшують ризик утворення тромбів, які можуть викликати серцевий напад або інсульт.

За словами доктора Чаякріта Кріттанавонга, кардиолога з Медичного коледжу Бейлора в Техасі, чорний шоколад — це функціональна їжа, яка може допомогти зберегти здоров'я кровоносних судин серця.

"Шоколад не тільки стабілізує кров'яний тиск, а й позитивно впливає на тонус кровоносних судин, — підкреслив він. - Учасники нашого експерименту, які їли шоколад, на 8% менше ризикували стати жертвами ішемічної хвороби серця", - розповів лікар. 

💬 Последние комментарии
е
ты о себе?))) так и есть, что НЕ ВЫГОДНО не замечаешь и ИГНОРИРУЕШЬ ВСЕ вопросы по ТВОИМ утверждениям на этот счет....а про то КАК ты обслуживаешь морячков под мостами только ленивый не знает...
999
Еще один факт из истории.В древней Спарте женщинами вообще пренебрегали. Более,чем в остальной Древней Греции,где каждому мальчику назначали взрослого мужчине-ментору. Который его воспитывал в условиях педофилии. Процветала и лесбийская любовь,воспетая поэтессой Сафо с острова Лесбос.
е
ты лично в ней участвуешь? хотя о чем я.. ты ж ССЫКЛО ДИВАННОЕ с энурезом и диареей...
е
Зеркало дать? ЧИТАЙ СВОЙ комментарий в мой адрес! Не нравится то что я написал? так я просто ПОВТОРИЛ твои слова в мой адрес))
Елена
Они там одно вижу, другого что не выгодно не замечаю,кривые на один глаз,а у Роджера мышиный, только сзади,хе.он им деньги на Мальтах зарабатывает.
Елена
Ругаться не хорошо.плохо.
Елена
Я теребунькаюсь виключно в дупу та смокчу в два ствола