Здоровьеzdorovia.com.uaSep 25

Люди, які встають кожні 30 хвилин, живуть довше

Нове дослідження показує: сидіння воно не повинно бути довгим, головне - регулярно переривати його.

Офісним працівникам треба частіше вставати Ні, необхідності в акробатичних вправах в задушливих офісах немає. Головне - це не сидіти довго і не перебувати в одній позі. Обов'язково необхідно вставати час від часу і прогулюватися хвилину або дві.

Вчені-медики Колумбійського університету в Нью-Йорку в своєму новому дослідженні відзначають: "Будь-яка діяльність, в будь-якій формі інтенсивності і ступені, знижує ризик для здоров'я, пов'язаний з надмірним сидінням". За їхніми словами, якщо ви не встаєте кожні 30 хвилин зі свого робочого місця і не робите активних рухів кожен день, ви знизите ризик передчасної смерті на 17%. При більш високого ступеня без руху - це навіть близько 35%. Вчені також провели статистику і довели, що якщо людина проводить більше однієї години сидячи безперервно, має більш високий ризик передчасної смерті в порівнянні з людьми, які встають і роблять різні рухи, а найкраще фізичні вправи. Автори рекомендують частіше ходити. В ході дослідження вчені довели, що, якщо людина знаходиться без руху в положенні сидячи більше трьох годин, то вона на 4% збільшує ризик ранньої смерті. Подальше розслідування дійшло висновку: той, хто сидить вісім годин без перерви, найкраще компенсувати це швидкою ходьбою - 5,6. км / год або їздою на велосипеді зі швидкістю 16 км / год.

💬 Последние комментарии
гость
Кто помнит, после поражения партии СДПУ(о) Медведчук бывший глава этой партии тоже поступил принципиально и достойно - подал в отставку. Так что достойное поведение он проявлял всегда
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.