Здоровьеnashamama.com15 янв.

Малюк тягає пляшечку, але не їсть: в чому причина

Як налагодити раціон малюка?

nk_hauz/-lycwonxlmmro1y4kho0.jpg

Якщо ви годуєте малюка з пляшечки, а він не їсть, не поспішайте панікувати - часто це відбувається через те, що діти не можуть впоратися з обсягом денного раціону харчування. Таке зазвичай трапляється з малюками, які народилися з малою вагою. Але і ті, хто народився з нормальним або надлишковою вагою, іноді можуть виявляти відсутність апетиту. Хвилюватися не варто - слідкуйте за вагою дитини. Якщо малюк додає грамів та кілограмів, все гаразд.

Поки малюк знаходиться тільки на молочному харчуванні, для розрахунку добової потреби в їжі використовується формула: 1 / 6-1 / 7 від реальної ваги.

Здорова дитина стільки і повинна з'їдати за добу. Якщо ж малюк з'їдає менше, мамі потрібно задуматися, чи вистачає малюкові їж; чи немає у дитини проблем з травленням; чи потрібно збільшити або зменшити інтервал між годуваннями.

Коли ж прикорм вже введений, за добу малюк повинен з'їдати приблизно 700-800 грамів їжі: 3/4 - молочні продукти (грудне молоко, суміш або молочна каша, кисломолочні) + 1/4 - овочі / фрукти у вигляді пюре.

З віком збільшується добовий обсяг (при вазі 6 кг приблизно 1000 грамів їжі за добу), але при цьому зберігається співвідношення молочної і рослинної їжі.

Увага: не змушуйте малюка їсти! Він сам покаже вам, що голодний і якщо у нього хороший апетит, не зловживайте цим, не привчайте його до надмірного харчування, адже рано чи пізно це стане звичкою і дитина набиратиме у вазі без контролю.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.