Малюк тягає пляшечку, але не їсть: в чому причина
Здоровьеnashamama.com15 января 2020

Малюк тягає пляшечку, але не їсть: в чому причина

Як налагодити раціон малюка?

Якщо ви годуєте малюка з пляшечки, а він не їсть, не поспішайте панікувати - часто це відбувається через те, що діти не можуть впоратися з обсягом денного раціону харчування. Таке зазвичай трапляється з малюками, які народилися з малою вагою. Але і ті, хто народився з нормальним або надлишковою вагою, іноді можуть виявляти відсутність апетиту. Хвилюватися не варто - слідкуйте за вагою дитини. Якщо малюк додає грамів та кілограмів, все гаразд.

Поки малюк знаходиться тільки на молочному харчуванні, для розрахунку добової потреби в їжі використовується формула: 1 / 6-1 / 7 від реальної ваги.

Здорова дитина стільки і повинна з'їдати за добу. Якщо ж малюк з'їдає менше, мамі потрібно задуматися, чи вистачає малюкові їж; чи немає у дитини проблем з травленням; чи потрібно збільшити або зменшити інтервал між годуваннями.

Коли ж прикорм вже введений, за добу малюк повинен з'їдати приблизно 700-800 грамів їжі: 3/4 - молочні продукти (грудне молоко, суміш або молочна каша, кисломолочні) + 1/4 - овочі / фрукти у вигляді пюре.

З віком збільшується добовий обсяг (при вазі 6 кг приблизно 1000 грамів їжі за добу), але при цьому зберігається співвідношення молочної і рослинної їжі.

Увага: не змушуйте малюка їсти! Він сам покаже вам, що голодний і якщо у нього хороший апетит, не зловживайте цим, не привчайте його до надмірного харчування, адже рано чи пізно це стане звичкою і дитина набиратиме у вазі без контролю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ребята - смело затерайте петрухин бред.Вам будет БОЛЬШОЙ ПЛЮС к карме. А тяжкий грех - это гадить назло всем добрым людям.
Гость
Не гадь старая петрушка.
гость
Ещё раз для не знающих законодательство - у слова "национальность" два смысла: европейский и постсоветский. Европ.- "гражданство" буквально, постСССР - "этнос" отца или матери и соотв.этнос ребёнка, впервые получающий в СССР паспорт. И потому можно называться "русским" по отцу, но для европейских придурков, понимающих всё буквально - такого специального "русского гражданства державы Руси" уже давно нигде нет. А есть гражданство конкретной страны проживания конкретной нации. В общем, Ищенко ещё раз расписался, что историю образования "буржуазных наций" в Европе и стадии формирования "социалистических национальностей" в СССР он не знает. Путается сам в терминах и путает остальных.
мы с Тамарой ходим парой
каки стервецы - ответили не сразу.
было наше стало ваше
бомжи с мусорок все устремятся в ЕС
ну что за бред сумасшедшего
Да что, ты, черт возьми такое несешь?
служба и опасна и трудна
мне вот любопытно кому достанется сталелитейный завод