Медики назвали ліки, що викликають рак
Здоровье05 мая 2020

Медики назвали ліки, що викликають рак

Лікування ракових захворювань пріоритетним напралении в дослідженнях лікарських препаратів, спрямованих на профілактику та пошук максимально ефективного засобу, а також внаслідок поширеності онкології найважливішою сферою в медицині, поряд з лікуванням СНІДу, діабету і т.д.

Незважаючи на те, що ліки покликані полегшити стан пацієнта, медики прийшли до висновку, що деякі, навпаки, можуть викликати онкологію. Йдеться про Ранітідін, який чинить антигістамінну та антацидну дію на організм. Тобто, в ньому містяться речовини, які згубно впливають на клітини, утворюючи деформації. Ця речовина під назвою диметилнітрозамін, який впливає на печію. Тобто, одне лікуємо інше калічимо.

Експерти переконані, що дози діметилнитрозаміну в препараті незначні. Приблизно в такій же кількості його можна виявити і в м'ясі, овочах і молочних продуктах. Однак, фахівці з контролю за продуктами і ліками США предостерігают пацієнтів розсудливо підходити до вживання Ранітидину. Тим, хто вживає його за призначенням лікаря, варто обговорити альтернативні варіанти, в крайньому разі, не перевищувати призначені дози. Ті ж, хто займається самолікуванням, повинні розуміти, що безліч більш безпечних ліків, добре впливають на шлунково-кишковий тракт. На думку медиків, є більш ефективні засоби, які схвалені експертами всього світу.

Написать комментарий
Авторские статьи