Медики назвали прості способи знизити рівень цукру в крові
Здоровьеwona.com.ua04 мая 2020

Медики назвали прості способи знизити рівень цукру в крові

Медики вказали на прості способи, що дозволяють самостійно знизити рівень цукру в крові. Один з них – це вживання всього солодкого строго невеликими порціями.

Крім того, при існуючій проблемі підвищеного цукру для його зниження потрібно прагнути до низьковуглеводного харчування. В першу чергу, необхідно відмовлятися від швидко засвоюваних вуглеводів, що містяться в солодких, борошняних, крохмалистих продуктах, а також вживати достатньо білка. Раціон з високим вмістом білка знижує рівень цукру в крові при захворюванні на діабет, констатують науковці фахівці.

Інший спосіб – почати вживати корицю. Був проведений експеримент, в якому брали участь люди, які хворіють на цукровий діабет. Додавання в їх раціон кориці допомогло знизити показник середнього вмісту цукру в крові за три місяці до 29%.

Фізична активність також є ефективним і простим способом знизити вміст цукру в крові. Для цього її обсяг повинен становити мінімум три години на тиждень. Медики вказують на плавання: даний вид тренувань кращий для багатьох, оскільки не чинить тиску на суглоби як інші активні види фізичних навантажень.

Ще одним простим способом знизити рівень цукру в крові є пиття води. У достатній кількості вона запобігає зневодненню, допомагає ниркам виводити зайвий цукор з організму з сечею. Крім вживання води потрібно уникати солодких напоїв, підкреслили експерти.

Медики вказали на те, що людям з підвищеним рівнем цукру слід в будь-якому випадку регулярно здавати аналізи і консультуватися з лікарем.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
При де Голле,Шарль де Голль
Елена
Каких таких своих расстреливали?Тебя вот падлу ,суку продажную не расстреляли ,ха,ты такой же свой ,как Роджер Украине,ха,а интересно сколько при де Голое собственных граждан замордовали в подвалах?Своих ,французов и совсем не фашистов,не знаешь ублюдочный пидарас?не знаешь,а Пиз..лишь как Геббельс,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
7
Геращенко Ира это глупое существо , и этим она подчеркнула кто она , и кто во власти Украины это норма жизни хунты
Игбун Хохлов
Это символ страны!!!
Игбун Хохлов
Чурка тупая, они депортировали СВОИХ граждан немецкого происхождения. Кстати, америкосы депортировали ГРАЖДАН США японского происхождения.
-
Ночная бабочка на украинской монете? зэбилы уже ипанулись вкрай
голову лечить нужно
Вот уроды! Сравнили х#й с пальцем! Ваш сралин депортировал СВОИХ граждан, а тут пишут о послевоенном состоянии дел и отношения к ВРАГУ. если у вас ВРАГ=СВОЙ тогда все ясно. Как можно не понять людей которые пострадали из за зверств не цев и потеряли родных и из злобы тех же немцев расстреляли? Но когда ссылали и расстреливали по приказу сралина СВОИХ сограждан, то это по мнению этого писаки нормально.