Мобільні телефони провокують рак щитовидної залози
Здоровьеkarpatnews.in.ua23 июня 2015

Мобільні телефони провокують рак щитовидної залози

Необхідно нагадати - в 2011 р. Всесвітня організація охорони здоров'я мобільні телефони назвала потенційно канцерогенними пристроями. Відомо, що випромінювання мобільників підвищує помітно ризики виникнення в головному мозку злоякісних пухлин. Останнє дослідження вчених, на нинішній момент, виявило у мобільних взаємопов'язаність із черговим онкологічним захворюванням - раком щитовидної залози. Дослідники встановили - електромагнітні хвилі мобільного призводять до того, що набагато швидше починають ділитися клітини. Вчені також грунтуються у своїй заяві на сухі статистичні дані, які показують - за останнє десятиліття в Європі, а також в Ізраїлі, зріс рівень захворюваності на рак щитовидної залози. Однак, за словами Рафаеля Файнмессера, автора дослідження, час для підсумкових висновків ще не настав з цього приводу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А что Шмуля у меня неверно? Кроме твоего вечно Тупого щирого обсерания и пустых охов да ахов, ты по сути ни на что ответить не способен! Так? Конечно так, брехливый, трусливый мудак! У тебя, как у запизденца, всегда и во всём москали виноваты.
Катюха-матюха
Ленка-известная брехушка.
Елена
То опечатка,не так набрала никаких ариев там нет.
Егорка
Какие вам компенсации уроды ? Вести себя научитесь на международной арене ... Дома людей осчастливьте, олухи...
Луна-2
Причем здесь арии и вакцина?О Россиянах отвечу так - боятся цифры..Поняла меня? Не вакцины самой а цифровизированного чипа, вставленного в вакцину.Ведь этим пугали людей. Но как выяснилось в российскую вакцину чип не добавляли
Елена
А го русские ари наличии вакцины в России не хотят вакцинироваться?темнота, средневековье, тоже не профессора,вот так,
Елена
Так я это и говорю,помер, какое нахрен сознание