Здоровьеzdorovia.com.ua27 мар.

Надмірна тривожність: як впоратись з тривожністю

Будемо чесними: ми часто хвилюємося, відчуваємо стрес, переживаємо, страждаємо від безсоння і нападами апатії, депресії... Причина - підвищена тривожність: ми хвилюємося про здоров'я дитини, про благополуччя близьких, про майбутню презентацію або переговори, про гроші, про події в країні і глобальне потепління. У всьому бачимо загрозу і живемо в постійній напрузі і очікуванні проблем. У тривожності теж є свої причини, але зараз поговоримо про те, як простими способами швидко зняти тривожні стани і допомогти собі розслабитися. Метод перемикання уваги Полягає він у тому, щоб просто змінити фокус уваги, як тільки нами заволодівають негативні думки або очікування чогось "страшного". Як якби ми могли переключити в свідомості, як пультом телевізора, на інший канал. Просто подумайте в цей момент про щось приємне, згадайте ситуацію, в якій вам було добре і спокійно - і спробуйте знову відчути цей стан всередині. Якщо не виходить - подивіться смішний ролик в інтернеті, зателефонуйте оптимістичній людині, почитайте хорошу книгу. Афірмації Це промовляння позитивних тверджень багато разів з метою програмування підсвідомості. Вони також допомагають стабілізувати емоційний стан (адже промовивши кілька разів поспіль фразу, скажімо, "я спокійний і у мене все добре", помічаєш, що дійсно стаєш спокійніше). Метод 100 кіл Це психотерапевтична методика для гармонізації стану при різних тривожних станах, при необхідності прийняти рішення і просто заспокоїтися. Просто берете аркуш паперу і повільно малюєте на ньому 100 кіл. Можна при цьому внутрішньо задати собі питання, на яке хочете отримати відповідь від підсвідомості (наприклад: "Чи дійсно я цього хочу?", "Що відбувається в такий-то сфері в моєму житті насправді?", "Чи варто робити то- то і те-то? "). В процесі всі відповіді прийдуть самі собою.

💬 Последние комментарии
Гость
Тупо убивают животноводство в Украине.
е
ага и именно поэтому в твоей Америкен офигительная смертность от ковида - их медицина лучше всех помогает отправится в мир иной если ты беден...и если твоя американская медицина самая-самая, то чего ты ДО СИХ пор не привита самой вкусной и полезной американской вакциной, причем мало раза - уже целых три раза можно!..
е
ок, при чем тут Ким Чен Ын к статье? он из НАТО?нет? тогда какого ты его сюда приплела? Так где говоришь твои "труженики" налоги платят? шо нигде? тогда какого они требуют себе каких-то пособий, бесплатного образования, медицины и др? ТЕБЯ это кстати тоже касается.. Так что с ТВОЕЙ связью с реальностью? ТЕБЯ продолжать ТЫКАТЬ рылом в ТВОИ утверждения?))или до тебя уже дошло?
3вирячэ побыбття пэнсионэрив
Путин выгоняет Бабушек с рынков Украины, которые живут с продажи домашнего молока. именно за цэ и стояв Майдан
уКРАИНА УЖЕ И НА ХРЕН НИКОМУ НЕ НУЖНА!
Зюганов прав: НАХРЕНА НУЖНА ЭТА уКРАИНА, ЧТОБЫ ЕЁ ЗАВОЁВЫВАТЬ, ЕСЛИ ТАМ НИЧЕГО УЖЕ НЕТ - ВСЁ РАЗГРАБЛЕНО И УГРОБЛЕНО!!! ВРАГОВ КОРМИТЬ И ОПЛАЧИВАТЬ НАБРАННЫЕ ЭТИМ НЕДОГОСУДАРСТВОМ ДОЛГИ И КРЕДИТЫ НЕ ИМЕЕТ СМЫСЛА! ПОХОЖЕ, ШЫШЫА ПУСКАЮТ уКРАИНУ В РАСХОД!!!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
Нестор Иванович
Смерть усім хто стоїть на перешкоді здобуття вільності! Без вільності немає справедливості! Воля або смерть!
Авторские статьи