ЗдоровьеИсточник4 июл.

Найкорисніші продукти для мозку

Жирна риба. Лосось, форель і сардини багаті жирними кислотами Омега-3, необхідними для навчання і пам'яті. Дослідження також показують, що цей різновид жиру уповільнює вікове зниження когнітивних здібностей і навіть запобігає старечому слабоумству.

nk_hauz/-mdg-xer8rfjmkwpkfrl.jpg

Кава. Цей напій містить кофеїн і антиоксиданти, які роблять позитивний вплив на мозок. Кофеїн підсилює концентрацію, підвищує настрій і рівень енергії. За рахунок високого вмісту антиоксидантів кави можна забезпечити деякий захист від неврологічних захворювань на зразок хвороби Паркінсона.

Чорниця. Ці та інші ягоди з яскравим забарвленням багаті антоцианами - різновидом рослинних сполук, що володіють властивостями антиоксидантів і борються із запаленнями. Насичена антиоксидантами і антоцианами дієта зменшує ризик розвитку вікових нейродегенеративних захворювань на зразок хвороби Альцгеймера.

Гарбузове насіння. Відмінне джерело антиоксидантів, магнію, заліза, цинку і міді, важливих для здоров'я. Дефіцит цих поживних речовин пов'язаний з багатьма неврологічними розладами.