Напої, які не варто пити натщесерце
Здоровьеzdorovia.com.ua22 декабря 2020

Напої, які не варто пити натщесерце

Мінеральна і крижана вода

Занадто холодна вода викликає спазм внутрішніх органів і ускладнює процес перетравлення їжі Інша історія з мінеральною водою. Бульбашки її газу подразнюють шлунок і в перспективі можуть стати причиною запалення. Щоб організм добре прокидався і добре функціонував протягом усього дня, варто пити воду кімнатної температури.

Кава

Хто з нас не починав ранок з ароматної кави? Але виявляється і цей напій не ідеальний.

Дієтологи переконані, що кава краще вживати після мінімального сніданку. В іншому випадку - кофеїн почне підвищувати секрецію шлункового соку . Якщо травний тракт не будете мати, що перетравлювати, а соки вже виділяються, - запуститься не зовсім здоровий процес, який руйнує шлунок. Якщо така помилка здійснюється регулярно - у вас може розвинутися гастрит або виразка шлунка.

Соки

Механізм соків аналогічний тому, що описаний вище. Соки, як і кава подразнюють шлунок. В результаті у людей, що снідають виключно магазинними фрешами і соками, регулярно з'являється печія, яка може перерости в гастрит.

Кисломолочні продукти

Здавалося б, що йогурт, кефір і ряжанка - ідеальні напої для ранку. Але немає. Дієтологи переконані, що ранкове вживання кисломолочних продуктів просто безглуздо.

У агресивної шлунковому середовищі, молочнокислі бактерії швидко гинуть. І в кишечник, де вони засвоюються, практично нічого не доходить. Тому дієтологи радять вживати кефір або ряжанку тільки після основного блюда.

Тільки після повноцінного сніданку, можна випивати улюблені напої без шкоди для здоров'я. Тому повноцінно снідайте і бережіть свій шлунок!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ревизоров до хрена , а толку нету!
е
Гордишься теми кто страну довел до того что сейчас творится?...
Елена
Сало не уронили.!
Хохол
Гейтс владеет всего 60 тысячами гектаров земли! О чем разговор? Да не о чём! Папа Петя подарил своему сыну Лёше 113 тысяч гектар пахотной земли в Украине и об этом никто не писал и не пишет!
-0000000
украинские националисты это наёмники и всерьез их судьба украины, украинцев их не интересует
бандерос
Говорят, - дважды нельзя войти в одну и ту же воду, либо, - снаряд... (дальше помните). Но, это никак не относится к "государству" с повышенным чувством достоинства. Сало уронили!
00000
Очередной дыбил о клятве Гипократа.Сначала почитайте её а потом соотвествует ли она нам в наше время.По клятве гипократа медыцина платная полностью доктору а не фирме или государству.И как медики могут клястся Богом Аполлоном которому нигде сейчас не поклоняются ни в одной с религий. А насчет языка физически некому будет говорить, разве что рабам на украинском при такой политике-язык рабов.