Названа допустима норма яєць на тиждень
Здоровьеukrhealth.net20 сентября 2020

Названа допустима норма яєць на тиждень

Хоча ВООЗ рекомендує вживати не більше трьох штук на тиждень, допустима норма яєць все ж може бути більш значною, заявила лікар-нефролог, дієтологиня Анна Коробкіна.

Одне велике яйце містить 215 міліграмів холестерину, в той час як Добова норма цієї речовини, споживаного з їжею, – 300 міліграмів. Саме цим пояснюється обмеження на яйця, встановлені ВООЗ.

Однак, каже фахівець, яйця також відрізняються наявністю фосфоліпідів, здатних знижувати зайву кількість холестерину в крові. Тому допустима норма яєць в тиждень цілком може становити більше трьох штук. Головне – щоб у людини не було порушень жирового обміну.

“Якщо немає порушень ліпідного обміну, можна збільшити цю норму до чотирьох-п’яти яєць. При відсутності проблем зі здоров’ям, навіть з’ївши на сніданок два яйця, можна протягом дня не обмежувати себе в продуктах, які містять холестерин», – заявила лікарка в інтерв’ю виданню «Рідус».

Але їсти яйця зовсім без обмежень не можна, оскільки велика кількість споживаного білка може створити надмірне навантаження на нирки, спровокувати порушення в їх функціонуванні, попередила Коробкіна.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .