Названі п’ять корисних гарячих напоїв для зміцнення імунітету взимку
Здоровьеwworld.com.ua29 января 2020

Названі п’ять корисних гарячих напоїв для зміцнення імунітету взимку

Медики перерахували п’ять корисних гарячих напоїв, які допоможуть зміцнити імунітет в зимовий період. У холодну пору організм особливо схильний до різних вірусів, тому потребує додаткового захисту.

Поєднання гарячої води з лимоном дозволить очистити організм від токсинів, що скупчилися в нирках і печінці. Імбирний чай виявиться хорошим засобом для лікування застуди та її профілактики, а ще з його допомогою можна вирішити проблему нетравлення і позбутися від нудоти.

Фахівці рекомендують іноді включати в раціон напій, що має в складі яблучний оцет, корицю і воду. За рахунок такого “коктейлю” можна прискорити процес позбавлення від зайвої ваги, а якщо його нагріти, позитивний ефект відчує травна система. Мигдальне молоко з імбиром і кокосовим маслом являє собою комбінацію з трьох суперпродуктів, здатних ефективно протистояти застуді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ещёодин Олень леді Зеленської
ты не только телевизор пропил\проскакал, но похоже и мозги тоже... потому что ниасилил даже забить в гугле название Телеканала и найти *электронный адрес в придачу* - иди лучше кизяки на огороде кидай
гость
Ой, Петрухес, еще как бывает....
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка