Здоровьеzdorovia.com.ua17 февр.

Названі симптоми рідкісного раку шкіри

Найбільш відома ознака раку шкіри - родимка, яка змінює розмір і колір, а також часто кровоточить. Це так звана меланома, яка може поширюватися і на інші органи.

nk_hauz/-mtvalb-0jtn6ewzijmd.jpg

Ознакою немеланомного або базальноклітинного, як його ще називають, раку є перлова або воскова шишка, ще кровотеча і струпи. Відзначається, що вони то заживають, то запалюються знову. Цей вид онкології теж згодом вражає і інші органи.

Ще розрізняють саркому Капоші. Це менш поширений вид раку шкіри. При цьому не менш важливо знати і його відмінні ознаки, щоб в разі необхідності вчасно звернутися до лікаря. «Без лікування більшість типів саркоми Капоші швидко погіршуються протягом декількох тижнів або місяців», - відзначили фахівці з американської клініки Мейо.

Так, на онкологію вкажуть червоні або пурпурні плями на шкірі, або слизових оболонках. Справа в тому, що саркома Капоші розвивається в кровоносних судинах шкіри. Іноді захворювання вражає внутрішні органи, наприклад, лімфатичні вузли, легені і травну систему.

У числі інших симптомів цього виду раку шкіри відзначаються набряки в руках і ногах, задишка, біль у грудях, кашель з кров'ю, діарея і біль в животі. Найбільш схильні до саркомі Капоші люди з ослабленим імунітетом, наприклад, через СНІД, або ліків, що пригнічують природний імунітет.

💬 Последние комментарии
е
ты о себе?))) так и есть, что НЕ ВЫГОДНО не замечаешь и ИГНОРИРУЕШЬ ВСЕ вопросы по ТВОИМ утверждениям на этот счет....а про то КАК ты обслуживаешь морячков под мостами только ленивый не знает...
999
Еще один факт из истории.В древней Спарте женщинами вообще пренебрегали. Более,чем в остальной Древней Греции,где каждому мальчику назначали взрослого мужчине-ментору. Который его воспитывал в условиях педофилии. Процветала и лесбийская любовь,воспетая поэтессой Сафо с острова Лесбос.
е
ты лично в ней участвуешь? хотя о чем я.. ты ж ССЫКЛО ДИВАННОЕ с энурезом и диареей...
е
Зеркало дать? ЧИТАЙ СВОЙ комментарий в мой адрес! Не нравится то что я написал? так я просто ПОВТОРИЛ твои слова в мой адрес))
Елена
Они там одно вижу, другого что не выгодно не замечаю,кривые на один глаз,а у Роджера мышиный, только сзади,хе.он им деньги на Мальтах зарабатывает.
Елена
Ругаться не хорошо.плохо.
Елена
Я теребунькаюсь виключно в дупу та смокчу в два ствола