Названі симптоми рідкісного раку шкіри
Здоровьеzdorovia.com.ua17 февраля 2021

Названі симптоми рідкісного раку шкіри

Найбільш відома ознака раку шкіри - родимка, яка змінює розмір і колір, а також часто кровоточить. Це так звана меланома, яка може поширюватися і на інші органи.

Ознакою немеланомного або базальноклітинного, як його ще називають, раку є перлова або воскова шишка, ще кровотеча і струпи. Відзначається, що вони то заживають, то запалюються знову. Цей вид онкології теж згодом вражає і інші органи.

Ще розрізняють саркому Капоші. Це менш поширений вид раку шкіри. При цьому не менш важливо знати і його відмінні ознаки, щоб в разі необхідності вчасно звернутися до лікаря. «Без лікування більшість типів саркоми Капоші швидко погіршуються протягом декількох тижнів або місяців», - відзначили фахівці з американської клініки Мейо.

Так, на онкологію вкажуть червоні або пурпурні плями на шкірі, або слизових оболонках. Справа в тому, що саркома Капоші розвивається в кровоносних судинах шкіри. Іноді захворювання вражає внутрішні органи, наприклад, лімфатичні вузли, легені і травну систему.

У числі інших симптомів цього виду раку шкіри відзначаються набряки в руках і ногах, задишка, біль у грудях, кашель з кров'ю, діарея і біль в животі. Найбільш схильні до саркомі Капоші люди з ослабленим імунітетом, наприклад, через СНІД, або ліків, що пригнічують природний імунітет.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Dirhem
Да я как-нибудь сам разберусь, кому мне "тыкать". Ты б поспокойней реагировал, а то так и до инфаркта недалеко.
Слав
Не обижайте собак. Так как там уже и европейцев мало предлагаю скромно их называть - ишаки
ера
ИЗВЕСТНА...ЛЮБИМА... и не "наезжала"...ни на кого завистливыми...злобными комментами...чтоб хоть как-то прославиться....
е
Брехло ссылку сюда где твои ответы на вышеприведённые вопросы! Живо трепло... Это ты тут всех задолбала своими моряками 6-го флота и славами Америке.. И нефиг рот не затыкать, подстилка американская, за печеньки и труселя продающая мою страну...
Елена
Ты как попка, одно и тоже,сто раз по кругу,тебе отвечаешь,ты ответов не понимаешь и задаёшь их снова и снова,снова и снова,просто задолбал уже.иди работай.
е
Многолетняя ведущая шоу Х-фактор.. Смотрит его достаточное количество граждан Украины, чтоб по праву называть её известной...
УКР
Вот вопрос автору. А как должны? Крайне позитивно!