Названий фрукт, який ефективно покращує травлення
Здоровьеlhealth.info15 декабря 2020

Названий фрукт, який ефективно покращує травлення

Одними з основних функцій шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту) є: перетравлення їжі і моторна, яка здійснюється у всіх його відділах. Саме при порушенні цих процесів люди найчастіше скаржаться на ті чи інші проблеми з боку шлунка та інших органів травлення. Експерти, в свою чергу, назвали фрукт, який здатний запобігти їм.

Йдеться про ківі. Він є рішенням багатьох проблем зі здоров’ям. Тому фахівці по всьому світу рекомендують додавати його в щоденний раціон.

Фрукт багатий харчовими волокнами, необхідними для правильного функціонування шлунку. Він допомагає знищити мікроби, які загрожують кишечнику, і виробляє ферменти, що сприяють поліпшенню травлення.

Фахівці також рекомендують вживати ківі для профілактики безсоння. Завдяки великій кількості антиоксидантів в складі, він може запобігти різні види раку. Цей фрукт корисний і для здоров’я серця, так як він перешкоджає утворенню тромбів.

Він також сприяє відтворенню червоних кров’яних тілець і містить клітковину і велику кількість вітамінів. Тому його рекомендується їсти вагітним жінкам, повідомляє Krishi Jagran.

Ківі також радять їсти для зміцнення імунітету. У 100 г міститься близько 154% вітаміну С. Один плід ківі містить 10% фолієвої кислоти, необхідної організму.

Крім того, цей фрукт багатий вітаміном Е, хромом і магнієм. Він також сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Всім відомо, що кальцій необхідний для росту кісток і зубів. Тому дітям і літнім людям також дуже корисно включити ківі в свій раціон.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Надеюсь,что-то получится.А то скоро в супермаркетах прийдётся ставить кассы самообслуживания,так как кассиров и так не хватает,а с этой историей-обслуживание на украинском,и те,что были уйдут.Люди переводятся на склад,куда угодно,.....кто принципиально не хочет говорить на украинском,кто из-за насильственного насаждения.И это только начало.
майдаун
вот сразу видно, что никто не платит за выход, не поит спецчайком, не угощает печеньками,,,
Гость
СЛЫШАЛИ? ВОТ ГДЕ ВАША НЕЗАВИСИМАЯ УКРАИНА?!
Кот Матроскин
Гробы тоже дорожают...
3021
Это второй штопаный гой, разговаривающий в повседневной жизни на русском, не титульной нации, но навязывающие укр. язык. Зе и По, этих двух галимых поцев, нужно посадить в тюрьму за коррупцию и не выпускать до тех пор, пока эти два любителя филологии, не выучат в совершенстве китайский язык.
ЭТО НЕ МИТИНГИ
НУ ЧТО ЭТО ЗА МИТИНГИ? ДЭРЖАВНЫХ ПРАПОРИВ НЕТ, ЩЭНЭВМЭРЛУ НЕ ВОЮТ...
воля
в скм метинвест ахметки уже введена