Здоровьеukrhealth.netFeb 23

Названо 5 шкідливих звичок, що ведуть до ранньої появи зморшок

Не тільки жінки, але і чоловіки страждають від появи ранніх зморшок в молодому віці, так як вони з’являються на найпомітніших місцях навколо очей, рота і чола, що надає людині більше років. При цьому експерти попереджають, нерідко всьому виною неправильні звички.

nk_hauz/-m09i2dx12vsqgcvzerm.jpg

Зокрема, перебування на сонці, незважаючи на його користь для здоров’я шкіри, завдає непоправної шкоди при надмірності впливу ультрафіолетових променів, що важливо взяти до уваги, як і депресію і напругу, які безпосередньо пов’язані з погіршенням зовнішнього вигляду.

Ще одна шкідлива звичка – недолік вживання питної води, так як рідина допомагає зволожувати шкіру і надає їй гнучкість. Рекомендована норма – близько 2-х літрів в день.

Харчування також пов’язане зі здоров’ям і красою, в зв’язку з чим експерти радять їсти продукти, багаті Омега-3 – ненасиченими жирними кислотами, які насичують шкіру вологою і необхідною кількістю антиоксидантів. Не менш гарні в цьому відношенні цитрусові за рахунок вмісту вітаміну С, що є незамінним помічником в утворенні колагену. У цьому ж списку: горіхи, зелені та червоні овочі, оливкова олія. Звичка ж їсти фастфуд, перероблені харчові вироби призводять до передчасного старіння шкірного покриву.

Недолік сну теж впливає на шкіру несприятливим чином. Суть полягає в тому, що робота людського організму, в тому числі і шкіри, підпорядкована певним біоритмам, порушення яких загрожує передчасним старінням.

💬 Последние комментарии
е
они сейчас уже мерзнут, что с этими неженками будет там?...
Весёлый Роджер
Шмуля ты зовсим запыСдывся! Получается, шо пил фразы про люминий и гидрашку - то ты и то правильно, а про ГАЗ и нафту - то не ты? А чаму, а Тому що ты - дупой нюхаешь цветы? ТАК МУДАК? Тварь брехливая, я же НИКОГДА НЕ ВРУ!!! И никто меня тут кроме тебя, продажного НИЩЕБРОДНОГО пиСдуна, не обвинит в этом!!! НИКТО!!! И материал я подаю аргументировано и в кавычках и не правлю твой ТЕКСТ!!! Эй мразь чуешь? Ну и там же число есть, всегда можно проверить, писал ты это или нет! Слышишь ТУПОЙ свинорылый склеротик педучий ДЕД!!! Тебе же 70 лет в обед! ПиСдуй на свою дешёвую АЗС та делай дальнобоям миньет!
Кот
Провести следственный экспериментжусадив Виктора Ющенко в эту машину и пальнуть 20 раз,а после взять на анализ кровь,которую он который год отказывается сдать!!!
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанутый? Как это в Крыму нет российских военных, если там база Российского ВМФ? Совсем ты чурка тупая. Конечно, они там были, есть и будут. И Путин никогда не говорил обратного. Тебе по хохлоящику хуйню какую-то пизданули, а ты уши развесила.
КРЫМ НАШ !!!
Путин поблагодарил президента Украины 3еленского за предолату по газу и отоплению в его Крымской "хатынке" Император, размером как Верховная Рада - Дурко, иди батрачить на Пана, иди пл0ти н0л0ги 3елебобе))) а то Российский президент и заберет Дворец за долги
yes
Станцию украинских полярников заполонили тысячи пингвинов. Ученые следят за их спариванием.
Антиелена
Ты ж, Ленка-белка, трындела, что все будет хорошо. Амэрика с тобой, амэрика в тебе! Иди в амэриканскую биолаборатори, иди почку продавай, раз плохо! Делай что-нибудь кроме высеров никчемных своих!