Названо групу продуктів, яка допоможе вам позбутись вісцерального жиру
Здоровьеwworld.com.ua17 октября 2020

Названо групу продуктів, яка допоможе вам позбутись вісцерального жиру

На відміну від підшкірного жиру, вісцеральний жир, який відкладається на внутрішніх органах, можна не помітити неозброєним оком. Але саме він становить найбільшу загрозу для здоров’я, оскільки може порушувати функції органів та накопичуватись в артеріях. На щастя, ви можете зменшити відкладення вісцерального жиру, вживаючи продукти з певної групи, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Хоча рекомендації щодо схуднення як правило зосереджені на виключенні з раціону головних винуватців збільшення ваги, факти свідчать про те, що збільшення споживання здорової їжі теж може стимулювати спалювання жиру в організмі.

Продукти з високим вмістом розчинної клітковини, яка може поглинати вологу, утворюючи гель, сприяють уповільненню травлення та зменшенню запасів жиру в зоні живота.

Дослідження показують, що цей тип клітковини сприяє зниженню ваги, оскільки дає довге відчуття ситості, яке змушує нас їсти менше. Скорочення кількості спожитих калорій – це ключовий аспект будь-якого плану схуднення.

Клітковина поділяється на розчинну та нерозчинну, в залежності від того, як вона взаємодіє з водою в організмі.

Нерозчинна клітковина не змішується з водою і допомагає наповнити шлунок. Вона згущує кал та полегшує його проходження через кишечник.

Розчинна клітковина змішується з водою та утворює гелеподібну речовину, яка уповільнює травлення. Коли вона досягає товстої кишки, кишкові бактерії синтезують з неї жирні кислоти короткого ланцюга. Потім ці кислоти живлять клітини товстої кишки.

Дослідження, в якому брали участь понад 1100 дорослих, показало, що кожні додаткові 10 г клітковини допомагають зменшити накопичення вісцерального жиру на 3,7% протягом п’ятирічного періоду.

За словами Крістен Хейрстон, доктора медичних наук, 10 г клітковини можна отримати з двох маленьких яблук, порції зеленого горошку або половини чашки квасолі.

До інших продуктів з високим вмістом розчинної клітковини належать бобові, вівсянка, ячмінь, цитрусові, яблука, полуниці, рисові та вівсяні висівки, тощо.

Написать комментарий
Авторские статьи
Геополитика5 часов назад
Киев готовится к войне и этническим чисткам на Донбассе? 3
Общество5 часов назад
Приколист Вова, или Разговор с народом о «правильной вакцине» 1
Политика6 часов назад
День выборов: заметки на полях 2
Политика6 часов назад
Размышления у парадного подъезда: глядя на новый политический ландшафт
Видео7 часов назад
Дмитрий Джангиров. Путин, Валдай, Армения и Азербайджан | Турецкое сегодня и Белорусское завтра 1
Политика7 часов назад
«Драма покруче „Фауста‟ Гёте». Монтян высмеяла Ляшко, проигравшего выборы трём собственным техническим кандидатам
Политика9 часов назад
Декларации оставили, ответственность сняли. Что означает решение Конституционного суда по НАПК
Технологии9 часов назад
Перспективные наземные боевые дроны
Геополитика9 часов назад
Два исторических мифа Речи Посполитой. В чём польский национализм врёт сам себе