Здоровьеukrhealth.netFeb 25

Названо кращі продукти для оздоровлення кишечника

Певні продукти можуть допомогти відновити слизову оболонку кишечника і поліпшити загальний стан здоров’я. Фахівці назвали продукти, що забезпечують людині здоровий кишечник.

nk_hauz/-m09q1he8a3jzgcvg-mx.jpg

Стан кишкової флори впливає на всю імунну систему. Близько 70-80 відсотків всіх клітин, які продукують антитіла, знаходяться в слизовій оболонці кишечника. Бактерії, що живуть в ньому, розщеплюють клітковину і виробляють вітаміни, яких потребує організм.

Тому здоровий кишечник може внести значний внесок у профілактику захворювань і запалення, повідомляє видання Fit for fun.

“Деякі продукти є абсолютними поліпшувачами роботи кишечника і тому повинні бути в раціоні якомога частіше”, – наводиться в ньому експертна думка.

М’ята перцева. Має спазмолітичні властивості, що робить її одним з кращих засобів для зняття неприємних симптомів синдрому роздратованого кишечника. Ментол в складі м’яті розслабляє кишковий тракт, зменшує біль, здуття живота, запобігає запору – в цій якості він може бути ефективним, як і ліки.

Жирна риба. Є багатим джерелом омега-3 жирних кислот і вітаміну D – вкрай корисного комплексу для оздоровлення кишечника. Омега-3 жирні кислоти зменшують запалення, сприяють розвитку здорових кишкових бактерій. Дані досліджень говорять, що омега-3 жирні кислоти відіграють важливу роль в лікуванні хронічних захворювань, пов’язаних з діяльністю кишечника, – порушення обміну речовин, ожиріння, раку товстої кишки. Що стосується вітаміну D, його споживання зменшує запалення і підтримується активність бактерій в кишечнику, які допомагають протистояти інфекціям (наприклад, сальмонела).

Малина. Харчові волокна необхідні для здоров’я кишечника: їх споживання перешкоджає виникненню запорів, дивертикуліту, що вражає кишкові стінки. Малина заслужено входить в список найкращих продуктів для здорового кишечника: чашка ягід містить 8 грамів клітковини, чверть добової потреби організму в ній.

Лимони. Відрізняються великою кількістю вітаміну С, який пригнічує запалення, підтримує здоровий бактеріальний баланс завдяки своїй антимікробній дії. Лимони активізують виведення токсинів природним шляхом, стимулюють вироблення жовчі. Вченими було виявлено, що недостатня секреція жовчі є фактором ризику розвитку багатьох шлунково-кишкових проблем.

💬 Последние комментарии
3020
В стране всегда были любители лапши, особенно красивого слова спагетти. К сожелению это диагноз для Украины. Любителей популизма вылечит Дед Мороз.
Товарищ Шариков
Разруха в головах!
3020
Кого то он мне до боли напоминает. Точно, дорогого Криворожца.
Юрий
Ты не на тот сайт зашел. Твои единомышленники только слезли со смереки
Не слуга народа
Так что прав был Нестор Иванович, друзья. А так называемая цивилизация - это расстройство психики. А человек должен быть здоровым. Тогда и жизнь в радость и жизнь правильная, здоровая.
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Авторские статьи
Авторские статьи32м. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи1ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи2ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи2ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи2ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи2ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи3ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи4ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи5ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США