Названо кращі продукти для оздоровлення кишечника
Здоровьеukrhealth.net25 февраля 2020

Названо кращі продукти для оздоровлення кишечника

Певні продукти можуть допомогти відновити слизову оболонку кишечника і поліпшити загальний стан здоров’я. Фахівці назвали продукти, що забезпечують людині здоровий кишечник.

Стан кишкової флори впливає на всю імунну систему. Близько 70-80 відсотків всіх клітин, які продукують антитіла, знаходяться в слизовій оболонці кишечника. Бактерії, що живуть в ньому, розщеплюють клітковину і виробляють вітаміни, яких потребує організм.

Тому здоровий кишечник може внести значний внесок у профілактику захворювань і запалення, повідомляє видання Fit for fun.

“Деякі продукти є абсолютними поліпшувачами роботи кишечника і тому повинні бути в раціоні якомога частіше”, – наводиться в ньому експертна думка.

М’ята перцева. Має спазмолітичні властивості, що робить її одним з кращих засобів для зняття неприємних симптомів синдрому роздратованого кишечника. Ментол в складі м’яті розслабляє кишковий тракт, зменшує біль, здуття живота, запобігає запору – в цій якості він може бути ефективним, як і ліки.

Жирна риба. Є багатим джерелом омега-3 жирних кислот і вітаміну D – вкрай корисного комплексу для оздоровлення кишечника. Омега-3 жирні кислоти зменшують запалення, сприяють розвитку здорових кишкових бактерій. Дані досліджень говорять, що омега-3 жирні кислоти відіграють важливу роль в лікуванні хронічних захворювань, пов’язаних з діяльністю кишечника, – порушення обміну речовин, ожиріння, раку товстої кишки. Що стосується вітаміну D, його споживання зменшує запалення і підтримується активність бактерій в кишечнику, які допомагають протистояти інфекціям (наприклад, сальмонела).

Малина. Харчові волокна необхідні для здоров’я кишечника: їх споживання перешкоджає виникненню запорів, дивертикуліту, що вражає кишкові стінки. Малина заслужено входить в список найкращих продуктів для здорового кишечника: чашка ягід містить 8 грамів клітковини, чверть добової потреби організму в ній.

Лимони. Відрізняються великою кількістю вітаміну С, який пригнічує запалення, підтримує здоровий бактеріальний баланс завдяки своїй антимікробній дії. Лимони активізують виведення токсинів природним шляхом, стимулюють вироблення жовчі. Вченими було виявлено, що недостатня секреція жовчі є фактором ризику розвитку багатьох шлунково-кишкових проблем.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Деза какая-то, а не статистика, Украина добывает около 35-40 млн.тонн в год, а Россия ~400-430 млн.тонн. И в каком месте Рф снижает угольные аппетиты, в России что - капитализм отменили? На чел.душу населения Рф тратит в 2 раза больше угля, чем Украина, чисто по северным широтам и сезону отопления. Да и добыча угля в Рф постоянно из года в год растёт, как по энергетическим, так и по коксующим. И это логично, при капитализоме если уголь не потребляешь сам, то всегда можно продать куда-нибудь. Украина сокращает добычу угля, иногда авралом в зиму закупая его за бугром, а Россия наоборот - гонит на экспорт ~200 млн.тонн. Россия - третья в топах экспортёров угля после Австралии и Индонезии, а Украина наоборот - сколько произвела столько и спалила.
гость
Почетный гей,глава автофекальной секты и.т.д.
гость
За себя наверное боится.Не век же ему презеденствовать.
гость
Ну и чему же слава?Пароноидальная шизофрения помноженная на маразматический гонор.Вот чему и слава.
Игбун Хохлов
Нет никакого "Динамо". "Динамо" (Киев) - гордость советского футбола, "Дынамо" (Кыйив) - позор всего мирового.
гость
Параноики,вперед!!!
гость
Рабы останутся рабами,хоть ты осыпь их всех звездами...