Названо найкорисніший для здоров'я чай
Здоровье08 июля 2021

Названо найкорисніший для здоров'я чай

На здоров'я людини великий вплив мають продукти і напої, які містяться в раціоні харчування. Названий чай, який збільшує тривалість життя і знижує ризики небезпечних захворювань.

Цілющим напоєм вважається чай ройбуш, який виробляється з листя куща Aspalathus linearis, що росте в горах Південної Африки. У напої низький вміст танінів, відсутній кофеїн і велика кількість антиоксидантів, вітамінів, мінералів і поліфенолів. Завдяки такому складу напій займає лідируючі позиції з точки зору його дивовижною користі, а також зменшує вікові захворювання і збільшує тривалість життя.

Апсалатін, що міститься в ройбуш, знижує ризик діабету і рівень цукру в крові. Також чай губить ракові клітини, пригнічує ріст пухлин і зміцнює імунну систему.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
см
интересно
см
много нового узнал
см
ого
Луна-2
Ошибка Ленина в том что создав Украину и Белоруссию,они не свернули проект сразу ,после того как стало ясно- что мировую революцию не удалось развернуть. И это через столетие откликнулось нам русским людям , которые не воспринимают украинизацию, которую насильственно натаскивают нам ..
см
согласен
гость
и совершенно напрасно не говорят - надо говорить, что капитализм не просто убивает, но продаёт и покупает для последующей перепродажи. Если Петросян напетросянил за 30 лет на 25 млн. долларов, то Зеленский может легко побить всякого Петросяна за раз одной подписью. А за весь президентский срок может увеличить долги Украины в два-три раз - и это будет самая лучшая в его карьере комедия. Потому как капитализма, и не ипёт.
Гость
«О деятелях в Украине, которые наживаются на политической ситуации в стране и войне на Донбассе, чтобы продвигать «собственные интересы».