Названо осінній овоч, який захистить вас від гіпертонії
Здоровьеwworld.com.ua14 сентября 2020

Названо осінній овоч, який захистить вас від гіпертонії

Високий кров’яний тиск збільшує ризик серцевого нападу та інсульту, тому дуже важливо його контролювати. Для цього медики рекомендують дотримуватись збалансованого раціону, вживати більше фруктів та овочів і скоротити споживання солі, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Також дослідження показали, що деякі продукти ефективніше знижують рівень артеріального тиску, ніж інші. До таких продуктів належить гарбузове насіння. Насправді, всі види насіння – це потужне джерело поживних речовин, важливих для контролю артеріального тиску.

До них належать магній, калій та аргінін, амінокислота, яка необхідна для виробництва оксиду азоту. Хоча насіння гарбуза можна вживати в натуральному вигляді, воно також доступне у формі харчових добавок.

Також потужним засобом проти високого тиску є гарбузова олія. Дослідження, в якому взяли участь 23 жінки, показало, що щоденне споживання трьох грамів гарбузової олії, показало значне зниження систолічного артеріального тиску, порівняно зі споживанням плацебо.

Крім того, гарбузова олія сприяє зниженню рівня холестерину, що також позитивно впливає на серцево-судинну систему. При високій концентрації холестерину він відкладається на стінках судин, звужуючи їх і збільшуючи ризик інсульту та інфаркту.

На додачу до цього гарбузова олія має протизапальні властивості.

Таким чином, включивши в раціон гарбузове насіння та олію, зменшивши споживання солі та збільшити частку цільних злаків, ви зможете тримати свій артеріальний тиск під контролем.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
ого
тт
умные мужики. и с юмором
Выпускайте Кракена
Полностью согласен! Какая-то убогая шалашовка с абсолютно дебильной , дефективной "пыкой". Генетика, однако..+ потомственный йододефицит. И в целом, какие они всё-таки имбецильные, все эти национально-озабоченные нематоды. Что в Прибалтике, что в Грузии, что на Украине. Всё им мерещатся "выплаты от России" Они, небось. аж уписиваются от экстаза, когда фантазируют о подобном. И вот ещё закономерность - как только напялил вышиванку, сразу минус 50 ед. IQ. И если у неё до того был уровень интеллекта гд-то в районе 70-75...представьте, какой он в момент совершения данного селфи .....у моей собачонки , уверен, мозгов , как минимум, вдвое больше , чем у этой "Киры Рудык"
Выпускайте Кракена
Дом вполне обычный. Детки - славные. Лишь-бы не в маманю пошли. Ну а сама "фэйа" как была бЫчкой, так ею и осталась..эти розовые "мохнатые" тапки , как клеймо на лбу : " Ось дывысь. яка я нарна я рогата лохушка!"
тт
Леська крутая!
Мелконян Ваган
Как и все что пишут специалисты от алиева этот фейк надо рассматривать как иформацирцонный мусор
дед
киев со слугами отделить от Украины . и страна оживет без правящих дебилов
Авторские статьи