Здоровьеukrhealth.net16 июл.

Названо повсякденні заняття, які вбивають хребет і спину

Миття посуду завдає серйозної шкоди вашому хребту. Так як при цьому занятті у людини страждають міжхребетні диски грудного відділу, адже людина знаходиться в напівзігнутому стані, а руки напружені. Через це виникає біль між лопатками. Є хороший спосіб допомогти собі: підставте ногу під іншу, зігніть в коліні, візьміть стілець. Проблеми можуть виникати через носіння сумок і рюкзаків на одному плечі. Лікарі рекомендують вішати лямки рюкзака на обидва плеча. Якщо у вас сумочка, то носіть її в кожній руці по черзі. Слідкуйте за вагою ручної поклажі. Правильно діставайте якісь речі з верхніх полиць. Якщо у вас на витягнутих вгору руках виявляється важкий вантаж, можуть постраждати хребетні диски, якщо ще неакуратно смикнутися. Завжди вставайте на стілець, коли будете щось діставати зверху. Так ви врятуєте свій хребет. Піднімати важкі предмети теж потрібно правильно, так як на деякі сектори хребта ляже відразу величезне навантаження. Це може пошкодити хребці і розвинути грижу. Піднімайте важкі предмети, стоячи на злегка зігнутих ногах. Якщо в обох руках несете важкі сумки, розподіліть вантаж в них рівномірно, не сутультеся, тримайте спину рівно.

💬 Последние комментарии
Лилипутин
Полное погружение кароч
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.
Антиелена
Очередной аргументированный ответ, дурилка желто-синяя бестолковая! Смотри список стран!
Еврика
Донбассу нужно вырабатывать собственную либеральную политическую повестку. Во-первых, громко заявить о своем суверенном праве на территорию. Во-вторых, громко заявить о своих правах. В третьих, любить Америку как родину и образец и выдающейся борьбы человеческого духа за свободу. В итоге получает донбасский национализм, а донбасские националисты могут легко убивать фашистов, то есть бандеровцев.
Антиелена
Смотри список стран! А свое сочувствие засунь в свою желто-синюю жопу! Кстати, у тебя какая половина жопы синяя, а какая желтая? Поменяй местами, может и увидишь то, что хочешь.