Здоровьеukrhealth.netSep 20

Названо простий засіб для підтримки концентрації уваги

Підліткам буває важко зосередитися на нудною, що вимагає підвищеної уваги роботі. Тим часом саме в цьому віці регулярно доводиться запам’ятовувати багато інформації і здавати іспити.

nk_hauz/-mhffrzxaevtuzkxrkj8.jpg

У подвійному сліпому дослідженні, яке включало три сесії тестування, 31 підліток споживав або 1 мг кофеїну на 1 кг маси тіла, або 3 мг кофеїну на 1 кг маси тіла, або плацебо, перш ніж виконував завдання на стійку увагу. Завдання вимагало, щоб учасники приблизно 30 хвилин спостерігали за монотонним потоком чотиризначних чисел, щоб знайти рідкісні однакові пари. Волонтерів попросили утримуватися від кофеїну протягом 24 годин перед кожною сесією тестування.

Первісна ефективність завдання на увагу була однаковою для всіх трьох доз, і ефективність з часом знижувалася. Але дослідники виявили, що ефективність учасників, які отримували кофеїн, з часом знижувалася менше, ніж у групі плацебо. Вплив кофеїну на увагу стає очевидним тільки через 10 хвилин після початку виконання завдання з постійною увагою. Таким чином, кофеїн не покращував працездатність спочатку, але він допомагав зберігати концентрацію, зменшуючи падіння працездатності, яке відбувається з плином часу за відсутності кофеїну.

Дослідники попереджають, що в експерименті мова йшла тільки про разове вживання кофеїну в невеликих дозах. Регулярне споживання цієї речовини у великій кількості може привести до втрати когнітивних функцій і порушень сну.

💬 Последние комментарии
ера
Пухом Земля...и..Вечная Память ...
Гость
Не волнуйся, Россия все сможет, потому что там уровень экономики и не то, что в Украине.
Старый
"температура применяемой кофе" - что за бред?
е
Слышь ты прокладка американская, вали на хер в свою Америку и не мешай жить здесь тем кому эта страна дорога.... Так достаточно уважительно или надо побольше матов, чтоб до такого недоумка как ты дошло???
Елена
Не нравится жить здесь, можешь езжать куда угодно и не ныть постоянно,то ему не нравится то это.никто не держит.
е
нет не все, но возможностей у них НАМНОГО больше и финансовых и в выборе...а то что такой ДУРЕ как ты это не доходит, так это твои проблемы, так ведь недоумок?? А про отъезд людей из Украине тебе напомнить, а тупенькая? объемы сравни если мозгов хватит...
е
Т.е. сокращение субсидий нуждающимся, которые им положены по ЗАКОНУ это такая социальность? И лишение людей источника дохода при поднятии тарифов и цен на все это такая офигительная забота??? Ну тогда желаю тебе ощутить эту заботу на себе многократно!...
Авторские статьи