ЗдоровьеOct 13

Небезпечні наслідки дефіциту заліза

За словами фахівця, найбільше схильні до цього явища жінки і донори крові. Вона пояснила, що нестачу заліза в організмі можна сплутати з іншими захворюваннями, тому його діагностика нерідко стає проблемною і затягнутою.

nk_hauz/83jnkev7R.jpeg

Виявляється дефіцит проявляєтьсяу вигляді тахікардії, випадання волосся, запамороченнях, непритомності, слабкості і підвищеній стомлюваності, проблеми з нігтями, а також постійною потребою рухати ногами в стані спокою. При цьому важливо розуміти, що причинами нестачі заліза можуть виступати не тільки нестача в раціоні, а й більш серйозні захворювання. "Дуже важливо при виявленні анемії не просто призначити залізовмісні препарати, але і виявити причину дефіциту, щоб не пропустити дебют небезпечного, в тому числі, онкологічного захворювання. Виключивши патологію, можна спокійно і методично коригувати обмін заліза до досягнення нормальних показників", - попередила експерт.

💬 Последние комментарии
Боксер
Это тоже еврей!
Отож
Деградация Верховных главнокомандующих - налицо: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко,дезертир-допризывник Зеленский. А не служивший выпускник совхоза-техникума ветеринар Данилов - вообще вишенкой на торте.
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"