Здоровьеcomments.ua9 дней назад

Незважаючи на епідемію коронавірусу китайці продовжують ходити на роботу

З цього тижня жителі Китаю почали повертатися до роботи після карантину, незважаючи на те, що в неділю померло майже сто чоловік, пише Reuters.

За інформацією видання, в країні були скасовані обмеження на роботу під час епідемії коронавіруса, і багато роботодавців вмить відновили роботу, і все це незважаючи на те, що вчора зафіксували найбільше число загиблих за один день.

У той же час відзначається, що деякі офіси надали своїм співробітникам можливість працювати вдома.

Як повідомляло видання "Коментарі", на фермі в провінції Сичуань зафіксували спалах високопатогенного пташиного грипу H5N6. На фермі містилися 2497 домашніх птахів, з них 1840 заразилися і загинули.

Для запобігання поширення захворювання були знищені понад 2,2 тисячі домашніх птахів.

Нагадаємо, що за останні вісім років світ терзали п'ять смертельних вірусів. Батьківщиною відразу трьох з них був Китай.

Так, в Китаї були зареєстровані перші випадки зараження атиповою пневмонією в 2002 році, пташиним грипом - у 2003 році і корнавирусом в 2020 році. Ще два вірусу - свинячий грип і близькосхідний респіраторний синдром (БВРС) - зародилися в Мексиці і в Саудівській Аравії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи