Здоровьеnashamama.com29 мар.

Нічний догляд за обличчям важливіший за денний - косметологи

Ніч — дуже важливий час для нашого організму і, зокрема, для шкіри. Коли ми спимо, йде найактивніша робота. Наш організм виробляє гормони, які спрямовані на самовідновлення ресурсів. М'язи розслабляються, поліпшується приплив артеріальної крові до клітин, відбувається відтік венозної і лімфатичної рідини, і клітини дихають легше. Ці процеси працюють на регенерацію і омолодження.

nk_hauz/-mwxl9vovwwuztpzdxnp.jpg

Для того, щоб шкіра відновлювалася ефективніше, потрібно використовувати засоби, що допомагають їй. Наш догляд повинен бути синхронізований з циркадними біоритмами — циклічними коливаннями інтенсивності біологічних процесів, які змінюються залежно від часу доби.

Трапляється так, що вранці ми прокидаємося з набряками. Це свідчить про те, що в організмі порушився процес дренажу. Саме тому ваш нічний крем повинен містити крім епігенетичних субстанцій, спрямованих на відновлення і регенерацію шкіри (пептиди, фактори росту), ще й епігенетичні ангіопротекторні субстанції (наприклад, центеллу азіатську). Вони покращують метаболізм і мікроциркуляцію крові, а також зміцнюють стінки судин. Такий крем дозволить шкірі у нічний час не лише відпочити, а й усунути набряки і вивести продукти розпаду.

Щоб створити на шкірі стандартизоване середовище і допомогти їй відновити клітини, використовуйте нічні засоби з вітамінами групи В. Завдяки їм вранці ви прокинетеся з гладкою, оксамитовою шкірою.

Суха шкіра восени У холодну пору року ми живемо і працюємо в опалювальних приміщеннях. На жаль, обігрів повітря висушує його, а це означає, що й волога у нашій шкірі теж випаровується інтенсивніше. Варто використовувати вночі засоби зі зволожуючими інгредієнтами — з гіалуроновою кислотою, полісахаридами, білками і амінокислотами. Вони підтримають водний баланс.

Окислювально-відновні процеси Щодня ми безперервно поглинаємо кисень. Потрапляючи в організм, він стає головним учасником окислювально-відновного процесу, формуючи первинні вільні радикали. Вони допомагають захищати організм від бактерій і вірусів. Однак під час цієї боротьби формуються нові, вторинні і третинні радикали. А якщо ми вдень ще були на активному сонці, вдихали тютюновий дим, споживали консерванти, антибіотики і багато іншого, то вільних радикалів у нашому організмі стає забагато. Вони послаблюють клітинну мембрану і відкривають шлях формуванню мутацій та шкідливих змін. Вночі наш організм звільняється від вільних радикалів, проводячи відновлювальні роботи. А щоб допомогти йому впоратися з надмірним окисленням, вибирайте нічні креми з епігенетичними субстанціями, спрямованими на зниження окисного стресу, наприклад, із супероксиддисмутазою, вітаміном E і вітаміном С.

Використовувати нічні креми вочевидь важливо, але деякі дівчата ними нехтують. А дарма, адже вранці ми отримуємо результат — гладку, рівну, сяючу, підтягнуту молоду шкіру.

💬 Последние комментарии
Елена
Не шали
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Авторские статьи
Авторские статьи25м. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе
Авторские статьи39м. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко
Авторские статьи1ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом
Авторские статьи1ч. назад
Что связывает российского «иноагента» Доброхотова с главой дома Габсбургов?
Авторские статьи1ч. назад
Об аморальности украинского общества.
Топ новость2ч. назад
Игра в пиар: почему на Украине приписывают России заинтересованность в провале Минских соглашений 1
Топ новость28 нояб.
Классик на эстраде
Авторские статьи28 нояб.
Зеленский против Ахметова - нервный смех. Яков Кедми. Право знать! 27.11.2021 2
Авторские статьи28 нояб.
РОССИЯ ХОЧЕТ ЗАХВАТИТЬ УКРАИНУ? - Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО