Нічний догляд за обличчям важливіший за денний - косметологи
Здоровьеnashamama.com29 марта 2021

Нічний догляд за обличчям важливіший за денний - косметологи

Ніч — дуже важливий час для нашого організму і, зокрема, для шкіри. Коли ми спимо, йде найактивніша робота. Наш організм виробляє гормони, які спрямовані на самовідновлення ресурсів. М'язи розслабляються, поліпшується приплив артеріальної крові до клітин, відбувається відтік венозної і лімфатичної рідини, і клітини дихають легше. Ці процеси працюють на регенерацію і омолодження.

Для того, щоб шкіра відновлювалася ефективніше, потрібно використовувати засоби, що допомагають їй. Наш догляд повинен бути синхронізований з циркадними біоритмами — циклічними коливаннями інтенсивності біологічних процесів, які змінюються залежно від часу доби.

Трапляється так, що вранці ми прокидаємося з набряками. Це свідчить про те, що в організмі порушився процес дренажу. Саме тому ваш нічний крем повинен містити крім епігенетичних субстанцій, спрямованих на відновлення і регенерацію шкіри (пептиди, фактори росту), ще й епігенетичні ангіопротекторні субстанції (наприклад, центеллу азіатську). Вони покращують метаболізм і мікроциркуляцію крові, а також зміцнюють стінки судин. Такий крем дозволить шкірі у нічний час не лише відпочити, а й усунути набряки і вивести продукти розпаду.

Щоб створити на шкірі стандартизоване середовище і допомогти їй відновити клітини, використовуйте нічні засоби з вітамінами групи В. Завдяки їм вранці ви прокинетеся з гладкою, оксамитовою шкірою.

Суха шкіра восени У холодну пору року ми живемо і працюємо в опалювальних приміщеннях. На жаль, обігрів повітря висушує його, а це означає, що й волога у нашій шкірі теж випаровується інтенсивніше. Варто використовувати вночі засоби зі зволожуючими інгредієнтами — з гіалуроновою кислотою, полісахаридами, білками і амінокислотами. Вони підтримають водний баланс.

Окислювально-відновні процеси Щодня ми безперервно поглинаємо кисень. Потрапляючи в організм, він стає головним учасником окислювально-відновного процесу, формуючи первинні вільні радикали. Вони допомагають захищати організм від бактерій і вірусів. Однак під час цієї боротьби формуються нові, вторинні і третинні радикали. А якщо ми вдень ще були на активному сонці, вдихали тютюновий дим, споживали консерванти, антибіотики і багато іншого, то вільних радикалів у нашому організмі стає забагато. Вони послаблюють клітинну мембрану і відкривають шлях формуванню мутацій та шкідливих змін. Вночі наш організм звільняється від вільних радикалів, проводячи відновлювальні роботи. А щоб допомогти йому впоратися з надмірним окисленням, вибирайте нічні креми з епігенетичними субстанціями, спрямованими на зниження окисного стресу, наприклад, із супероксиддисмутазою, вітаміном E і вітаміном С.

Використовувати нічні креми вочевидь важливо, але деякі дівчата ними нехтують. А дарма, адже вранці ми отримуємо результат — гладку, рівну, сяючу, підтягнуту молоду шкіру.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!
Весёлый Роджер
Пошёл ты на фуй дуполиз ТУПОЙ! Сразу видно что ты мудак и по жизни и в компутере! Здесь на странице всего ПЯТЬ ЖОП!!! Таки "моя" всего ОДНА!!! Пример приведи киздабол ты продажный, дэ это? "якось у тебя через каждые три слова жопа проскакивает..." - що опять слился тварь брехливая. Какой же ты мудак пердун отсталый - нажимаешь и держишь CTRL далее жмешь F - там в открывшемся окошке пишешь - жоп, далее жмёшь Enter. Система сама тебе напишет скики на этой странице твоих коханих жоп! Ты всосал обормот?
Либеральный эксперт
Лучшие умы человечества пришли к высновку, что держава в смартфоне победит голод, холод, коммунистов, жидов и нацизм! Легко!
Йод
Дык воно и не сбежит .